Povezane vesti

"Hrvatska je dom koji borin anđeo treba da pogleda, ali mu ne pada na pamet" Vedrana Rudan se žestokim rečima oprostila od…

"Hrvatska je dom koji borin anđeo treba da pogleda, ali mu ne pada na pamet" Vedrana Rudan se žestokim rečima oprostila od…

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević preminuo je juče, a od legendarnog muzičara sada se oprostila i Vedrana Rudan svojom kolumnom pod nazivom "Umro je najveći". Kolumnu Vedrane Rudan prenosimo u celosti: "Otišao je Bora Čorba. “Ne možeš pisati o Bori”, rekao mi… »
Niko kao Vedrana Rudan nije tako moćno odgovorio na prozivke iz Hrvatske da je Bora Čorba bio „četnik“: Tekst koji…

Niko kao Vedrana Rudan nije tako moćno odgovorio na prozivke iz Hrvatske da je Bora Čorba bio „četnik“: Tekst koji…

Nova pre 13 dana
: Bora Đorđević preminuo je juče, a od legendarnog muzičara sada se oprostila i Vedrana Rudan svojom kolumnom pod nazivom "Umro je najveći". Kolumnu Vedrane Rudan prenosimo u celosti: „Otišao je Bora Čorba. “Ne možeš pisati o Bori”, rekao… »
„Zato si, Bora, za neke četnik, a za mene ćeš uvijek biti samo lijek za dušu moju“: Vedrana Rudan o Bori Đorđeviću

„Zato si, Bora, za neke četnik, a za mene ćeš uvijek biti samo lijek za dušu moju“: Vedrana Rudan o Bori Đorđeviću

Danas pre 13 dana
Bora Đorđević preminuo je juče u Sloveniji, a brojni prijatelji i poznate ličnosti se opraštaju od njega. Bora Đorđević ostavio je veliki trag na celom području bivše Jugoslavije. Vedrana Rudan se na svom blogu ovako oprostila od njega… »
Vedrana Rudan se žestokim rečima oprostila od Bore Đorđevića: "Bora je bio četnik, pišu ovih dana... Hrvatska je dom…

Vedrana Rudan se žestokim rečima oprostila od Bore Đorđevića: "Bora je bio četnik, pišu ovih dana... Hrvatska je dom…

Blic pre 13 dana
Bora Đorđević umro je juče u 71. godini, a od legende srpskog rokenrola se oprostila i Vedrana Rudan. Ona je Bori Đorđeviću posvetila kolumnu pod nazivom "Umro je najveći". Kolumnu Vedrane Rudan prenosimo u celosti: "Otišao je Bora Čorba. “Ne… »
"Glas gubitnika koji očajnici priča moju priču": Vedrana Rudan otvorila dušu o Bori, i otkrila šta joj je značio

"Glas gubitnika koji očajnici priča moju priču": Vedrana Rudan otvorila dušu o Bori, i otkrila šta joj je značio

Mondo pre 13 dana
Reči Vedrane Rudan o Bori Čorbi pokazuju kakva "tajna nit" ih je povezivala. Povodom smrti legendarnog Bore Đorđevića, oglasila se i kontroverzna hrvatska književnica Vedrana Rudan. Ona mu je posvetila čitav blog, a evo i šta je napisala, kao i… »
Vedrana Rudan brani Boru od Hrvata: "Za neke si četnik, za mene lek za dušu"

Vedrana Rudan brani Boru od Hrvata: "Za neke si četnik, za mene lek za dušu"

B92 pre 13 dana
Vedrana Rudan se žestoko obračunala sa sunarodnicima koji su Boru nazvali četnikom i decidirano navela: "On je, bez ikakve konkurencije, najveći rok pesnik na ovim, nekad našim prostorima". Poznata hrvatska spisateljica Vedrana Rudan javno se… »
"Jednom sam te srela, zapanjilo me tvoje lice" Vedrana Rudan se oprostila od Bore Čorbe: Kad potpuno izgubljena sedim u kući…

"Jednom sam te srela, zapanjilo me tvoje lice" Vedrana Rudan se oprostila od Bore Čorbe: Kad potpuno izgubljena sedim u kući…

Dnevnik pre 13 dana
Bora Đorđević preminuo je juče, a od legendarnog muzičara sada se oprostila i Vedrana Rudan svojom kolumnom pod nazivom "Umro je najveći". Kolumnu Vedrane Rudan prenosimo u celosti: "Otišao je Bora Čorba. “Ne možeš pisati o Bori”, rekao mi… »
"Umro je najveći" Vedrana Rudan objavila tekst o Bori Čorbi: "On je moj brat, moj heroj, moj Pesnik nad pesnicima..."

"Umro je najveći" Vedrana Rudan objavila tekst o Bori Čorbi: "On je moj brat, moj heroj, moj Pesnik nad pesnicima..."

Večernje novosti pre 13 dana
HRVATSKA književnica Vedrana Rudan posvetila je svoj novi tekst pod nazivom "Umro je najveći" Bori Đorđeviću. Imala je lepe reči za njega, u pojedinim delovima je stala u njegovu odbranu. Foto: Novosti, ATA images Prenosimo ga u celosti. - Otišao… »
"Umro je najveći": Vedrana Rudan objavila tekst o Bori Đorđeviću i stala u njegovu odbranu

"Umro je najveći": Vedrana Rudan objavila tekst o Bori Đorđeviću i stala u njegovu odbranu

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Vedrana Rudan posvetila je svoj novi tekst pod nazivom "Umro je najveći" Bori Đorđević. Imala je lepe reči za njega, u pojedinim delovima je stala u njegovu odbranu. Prenosimo ga u celosti. "Otišao je Bora Čorba. “Ne možeš… »

Vesti dana »