Povezane vesti

"Znaš ti ko sam ja, ovo je moj grad!": Diskriminacija dečaka u Zrenjaninu uznemirila Srbiju

"Znaš ti ko sam ja, ovo je moj grad!": Diskriminacija dečaka u Zrenjaninu uznemirila Srbiju

NIN pre 13 dana
Tri brata su imala običaj da svakog vikenda posete bioskop u Zrenjaninu, radujući se zajedničkom druženju uz neki novi film na repertoaru. Međutim, njihovo druženje u nedelju prekinula je nemila situacija, zbog koje njihovi roditelji više nisu… »
Nižu se zahtevi za smenu Vere Milošev, funkcionerke iz Zrenjanina koja je vikala na dečaka: „Kod nas je probudila strah…

Nižu se zahtevi za smenu Vere Milošev, funkcionerke iz Zrenjanina koja je vikala na dečaka: „Kod nas je probudila strah…

Nova pre 13 dana
: Članovi Udruženja za pomoć osobama sa autizmom Srednjobanatskog okruga "Plavi krug" i roditelji dece koja pohađaju Osnovnu i srednju školu za decu sa smetnjama u razvoju "9. maj" su danas tražili smenjivanje pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina… »
Bahata funkcionerka Zrenjanina i "znaš li ti ko sam: Ja?!" Novi detalji u slučaju koji je zgrozio javnost Srbije: Svi akteri…

Bahata funkcionerka Zrenjanina i "znaš li ti ko sam: Ja?!" Novi detalji u slučaju koji je zgrozio javnost Srbije: Svi akteri…

Blic pre 13 dana
Svi učesnici verbalnog napada na tri dečaka, od kojih je jedan sa smetnjama u razvoju, saslušani su u Policijskoj upravi u Zrenjaninu, nezvanično saznaje "Blic" iz izvora u zrenjaninskoj policiji. Takođe, zaštitnik građana Zoran Pašalić otkrio je… »
Udruženje za pomoć osobama sa autizmom traži smenu pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina

Udruženje za pomoć osobama sa autizmom traži smenu pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina

Novi magazin pre 13 dana
Članovi Udruženja za pomoć osobama sa autizmom Srednjobanatskog okruga "Plavi krug" i roditelji dece koja pohađaju Osnovnu i srednju školu za decu sa smetnjama u razvoju "9. maj" su danas tražili ;smenjivanje pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina… »
"Znaš ti ko sam: Ja?!" Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina vikala na dečaka sa smetnjama u razvoju, a njegovoj tetki…

"Znaš ti ko sam: Ja?!" Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina vikala na dečaka sa smetnjama u razvoju, a njegovoj tetki…

Blic pre 13 dana
Građane Zrenjanina duboko je potresla vest da se pomoćnica gradonačelnika tog grada Vera Milošev upustila u verbalnu raspravu sa tri maloletna dečaka, od koji je jedan sa smetnjama u razvoju, kome je poručila da "mu nije mesto u bioskopu", a… »
Traži se smena funkcionerke koja je napala dečaka u Zrenjaninu: Vikala na dete koje ne govori, pitala ga „Znaš li ti ko…

Traži se smena funkcionerke koja je napala dečaka u Zrenjaninu: Vikala na dete koje ne govori, pitala ga „Znaš li ti ko…

Nova pre 13 dana
: Odbornička grupa Zrenjanin protiv nasilja - Biramo Zrenjanin zatražila je danas ostavku pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina povodom incidenta u kom je napadnut dečak sa razvojnim problemima. Naime, radi se o slučaju o kom je ranije izvestio SSP, a… »
Zrenjanin protiv nasilja: Zamenica gradonačelnika da podnese ostavku zbog vređanja dečaka

Zrenjanin protiv nasilja: Zamenica gradonačelnika da podnese ostavku zbog vređanja dečaka

Danas pre 13 dana
Odbornička grupa „Zrenjanin protiv nasilja – Biramo Zrenjanin“ oglasila se danas povodom incidenta u kom je verbalno napadnut dečak sa razvojnim problemima, a u kojem je, kako tvrde, učestvovala i pomoćnica gradonačelnika Vera Milošev… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina detetu sa smetnjama u razvoju branila da ide u bioskop: „Ne sme više ovde da dolazi…

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina detetu sa smetnjama u razvoju branila da ide u bioskop: „Ne sme više ovde da dolazi…

Danas pre 14 dana
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev i njen prijatelj, verbalno su napali i pretili trojici dečaka u bioskopu u nedelju uveče u Zrenjaninu, od kojih je najmlađi sa problemima u razvoju. Kako kaže otac ovog dečaka, Sava Mihajlović… »

Vesti dana »