Povezane vesti

Vučić Ponošu: Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i sekirama

Vučić Ponošu: Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i sekirama

Euronews pre 13 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da se predsednik Srbija centra Zdravko Ponoš služi jezikom uvreda i podsetio da je on u Loznici dobio 67 odsto glasova, a Ponoš 11 procenata. "Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i… »
Vučić odgovorio Ponošu: U Loznici sam dobio 67 odsto glasova, a junak Ponoš ni 11

Vučić odgovorio Ponošu: U Loznici sam dobio 67 odsto glasova, a junak Ponoš ni 11

Danas pre 13 dana
To koliko se plašim videće narednih dana. Nisma se plašio ni kad su me čekali sa motkama. Nisam se plašio, sem boga. Oni polaze od sebe, tako je i kod odluka koje su vezane za litijum. Jezik uvreda je nešto što im priliči, rekao je Aleksandar… »
Ponoš o Vučićevom boravku u Loznici: Otišao da objasni sve oko litijuma, a sakrio se u kasarnu kao miš

Ponoš o Vučićevom boravku u Loznici: Otišao da objasni sve oko litijuma, a sakrio se u kasarnu kao miš

Danas pre 13 dana
Predsednik pokreta Srbija centar, Zdravko Ponoš reagovao je na svom „X“ nalogu na boravak predsenika Aleksandra Vučića u zapadnoj Srbiji. „Otišao u Loznicu da narodu objasni sve oko litijuma. Pa što si se ko miš sakrio u kasarnu? Objašnjavaš… »
„Što si se kao miš sakrio u kasarnu? Poseti školu u Gornjim Nedeljicama“: Ponoš prozvao Vučića i poslao mu poruku

„Što si se kao miš sakrio u kasarnu? Poseti školu u Gornjim Nedeljicama“: Ponoš prozvao Vučića i poslao mu poruku

Nova pre 13 dana
: Predsednik stranke Srbija centar Zdravko Ponoš, uputio je poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zbog njegove odluke da narednih nekoliko dana provede u kasarni u Loznici. On je na društvenoj mreži X pitao Vučića zašto se skriva u kasarni i… »

Vesti dana »