Povezane vesti

Bahata funkcionerka Zrenjanina i "znaš li ti ko sam: Ja?!" Novi detalji u slučaju koji je zgrozio javnost Srbije: Svi akteri…

Bahata funkcionerka Zrenjanina i "znaš li ti ko sam: Ja?!" Novi detalji u slučaju koji je zgrozio javnost Srbije: Svi akteri…

Blic pre 13 dana
Svi učesnici verbalnog napada na tri dečaka, od kojih je jedan sa smetnjama u razvoju, saslušani su u Policijskoj upravi u Zrenjaninu, nezvanično saznaje "Blic" iz izvora u zrenjaninskoj policiji. Takođe, zaštitnik građana Zoran Pašalić otkrio je… »
"Znaš ti ko sam: Ja?!" Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina vikala na dečaka sa smetnjama u razvoju, a njegovoj tetki…

"Znaš ti ko sam: Ja?!" Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina vikala na dečaka sa smetnjama u razvoju, a njegovoj tetki…

Blic pre 13 dana
Građane Zrenjanina duboko je potresla vest da se pomoćnica gradonačelnika tog grada Vera Milošev upustila u verbalnu raspravu sa tri maloletna dečaka, od koji je jedan sa smetnjama u razvoju, kome je poručila da "mu nije mesto u bioskopu", a… »
"Znaš ti ko sam ja": Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina vikala na dečaka sa smetnjama u razvoju?

"Znaš ti ko sam ja": Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina vikala na dečaka sa smetnjama u razvoju?

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Građane Zrenjanina duboko je potresla vest da se pomoćnica gradonačelnika tog grada Vera Milošev upustila u verbalnu raspravu sa tri maloletna dečaka, od koji je jedan sa smetnjama u razvoju, kome je poručila da "mu nije mesto u… »

Vesti dana »