Povezane vesti

"Mislio sam da ovaj dan neću doživeti" Kristijan oženio sina pa otkrio kakva je snajka: Zovem je večni student

"Mislio sam da ovaj dan neću doživeti" Kristijan oženio sina pa otkrio kakva je snajka: Zovem je večni student

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Bivši učesnik "Zadruge", Kristijan Golubović, oženio je najstarijeg sina, Lazara. Crkveno venčanje održalo se u strogoj tajnosti, u Sabornoj crkvi u Beogradu, gde se okupila najbliža rodbina i prijatelji. Kristijan je kasnio na… »
Ekskluzivne slike sa svadbe Kristijanovog sina: Ispred crkve crni mercedesi, dečaci u belim odelima a mlada...

Ekskluzivne slike sa svadbe Kristijanovog sina: Ispred crkve crni mercedesi, dečaci u belim odelima a mlada...

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Bivši učesnik "Zadruge", Kristijan Golubović, oženio je najstarijeg sina, Lazara Đukića. Crkveno venčanje održalo se u strogoj tajnosti, u Sabornoj crkvi u Beogradu, gde se okupila najbliža rodbina i prijatelji. Ekipa Telegrafa… »
Ja sam mu sve što ima Oglasio se Kristijan Golubović nakon vesti da ženi sina

Ja sam mu sve što ima Oglasio se Kristijan Golubović nakon vesti da ženi sina

Alo pre 14 dana
Golubović se oglasio ovim povodom i potvrdio radosne vesti. Kristijan Golubović danas ženi sina Lazara Đukića. Venčanje se održava u Sabornoj crkvi u Beogradu, a slavlje se potom nastavlja van grada. Golubović se oglasio ovim povodom i potvrdio… »
Saznajemo: Kristijan Golubović ženi sina! Zakazano crkveno venčanje u Beogradu, pa sledi gala fešta van grada

Saznajemo: Kristijan Golubović ženi sina! Zakazano crkveno venčanje u Beogradu, pa sledi gala fešta van grada

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Rijaliti igrač Kristijan Golubović danas, 5. septembra, ženi sina Lazara. Kako ekskluzivno saznajemo, Lazar će imati crkveno venčanje u Beogradu, a slavlje se potom nastavlja van grada. Lazar privatan život krije od javnosti, zbog… »
“Ja sam mu sve što ima!” Kristijan se oglasio za Telegraf nakon vesti da ženi sina, progovorio o porodici

“Ja sam mu sve što ima!” Kristijan se oglasio za Telegraf nakon vesti da ženi sina, progovorio o porodici

Telegraf pre 14 dana
Bivši učesnik "Zadruge", Kristijan Golubović, ženi sina Lazara Đukića. Kako smo ekskluzivno saznali, venčanje se održava u Sabornoj crkvi u Beogradu, a slavlje se potom nastavlja van grada. Ovim povodom kontaktirali smo Golubovića, koji nije krio… »

Vesti dana »