Povezane vesti

"Mislio sam da ovaj dan neću doživeti!" Kristijan zakasnio na venčanje sina, pa progovorio o snajki: Zovem je večni student

"Mislio sam da ovaj dan neću doživeti!" Kristijan zakasnio na venčanje sina, pa progovorio o snajki: Zovem je večni student

Kurir pre 13 dana
Bivši učesnik "Zadruge", Kristijan Golubović, oženio je najstarijeg sina, Lazara. Crkveno venčanje održalo se u strogoj tajnosti, u Sabornoj crkvi u Beogradu, gde se okupila najbliža rodbina i prijatelji. Kristijan je kasnio na venčanje, a kada je… »
"Majku nema, ja sam mu sve što ima" Oglasio se Kristijan Golubović posle vesti da ženi sina

"Majku nema, ja sam mu sve što ima" Oglasio se Kristijan Golubović posle vesti da ženi sina

Kurir pre 13 dana
Bivši učesnik "Zadruge" Kristijan Golubović ženi sina Lazara Đukića. Venčanje je održano u Sabornoj crkvi u Beogradu, a slavlje se potom nastavlja van grada. Golubović nije krio radosne vesti. - Ženim sina! Majku nema, ja sam mu jedino što ima… »
Slavlje u domu kristijana golubovića: Bivši zadrugar je ovo dugo krio od javnosti, danas ima poseban razlog za veselje

Slavlje u domu kristijana golubovića: Bivši zadrugar je ovo dugo krio od javnosti, danas ima poseban razlog za veselje

Blic pre 13 dana
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović danas, 5. septembra, ženi sina Lazara. Lazar će imati crkveno venčanje u Beogradu, a slavlje se potom nastavlja van grada, a Kristijan Golubović ispoštovao je odluku sina i njegovo venčanje držao u… »
Kristijan Golubović ženi sina: Lazar zakazao crkveno venčanje, a ovde će biti

Kristijan Golubović ženi sina: Lazar zakazao crkveno venčanje, a ovde će biti

Kurir pre 13 dana
Rijaliti igrač Kristijan Golubović danas, 5. septembra, ženi sina Lazara. Kako prenose mediji, Lazar će imati crkveno venčanje u Beogradu, a slavlje se potom nastavlja van grada. Lazar privatan život krije od javnosti, zbog čega su Golubovići ovu… »

Vesti dana »