Povezane vesti

Treba da ga je sramota što je to uradio Bori, neću mu se više nikad javiti! Đorđe David o jezivom postupku bubnjara…

Treba da ga je sramota što je to uradio Bori, neću mu se više nikad javiti! Đorđe David o jezivom postupku bubnjara…

Kurir pre 14 dana
Rok pevač Đorđe David uključio se u jutarnji program Kurir televizije i govorio o legendi rokenrola koja nas je napustila, Bori Đorđeviću. - Bora je neko ko je bio jedan od petoro ljudi u mom životu koji je imao vrlo jak utisak na mene i koji me… »
"Lekar mu rekao da ne sme da pije ujutru, pa je ustajao popodne" Borin dugogodišnji prijatelj otkriva šok detalje iz života…

"Lekar mu rekao da ne sme da pije ujutru, pa je ustajao popodne" Borin dugogodišnji prijatelj otkriva šok detalje iz života…

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, legendarni frontmen "Riblje Čorbe" i jedan od najvećih pesnika jugoslovenskog rocka, preminuo je u 72. godini u Ljubljani. Njegov neponovljivi glas i buntovni stihovi obeležili su generacije, a iza sebe je ostavio neizbrisiv trag u… »
Cane o Bori: Svi su mu prilazili, svi su nešto hteli od njega, a on je svima bio na usluzi

Cane o Bori: Svi su mu prilazili, svi su nešto hteli od njega, a on je svima bio na usluzi

Politika pre 13 dana
Kostić je istakao da je Đorđević bio veliki pesnik, da je plenio gde god se pojavljivao, ali da je bio i dobar čovek, prijatelj i kolega. Bora Đorđević je karijatida rokenrola na ovim prostorima, nezamenljiv i nezaboravan pevač, rekao je Tanjugu… »
„To je sramota! Tom čoveku se više nikada neću javiti zbog ophođenja prema Bori Čorbi“: Đorđe David oštro o…

„To je sramota! Tom čoveku se više nikada neću javiti zbog ophođenja prema Bori Čorbi“: Đorđe David oštro o…

Nova pre 13 dana
: I roker Đorđe David oprostio se od svog kolege Bore Đorđevića. Bora Đorđević je preminuo u 72. godini u Ljubljani, a sada je o njemu, sa puno poštovanja, govorio Đorđe David. „Bora je neko ko je bio jedan od petoro ljudi u mom životu koji… »
Poznata pevačica govorila o počecima "Riblje čorbe": Evo šta joj je tada rekao za Bajagu VIDEO

Poznata pevačica govorila o počecima "Riblje čorbe": Evo šta joj je tada rekao za Bajagu VIDEO

B92 pre 13 dana
Brojni proslavljeni muzičari su se oprostili od Bore Đorđevića. Bora Đorđević je u decenijama dugoj karijeri ostavio neizbrisiv trag, a o njegovom uspehu govore svi veliki hitovi koje je napravio. Slavni roker je sarađivao i sa svetskim zvezdama… »
Borin kum, Daša iz Legendi neutešan zbog smrti rokera: "Juče je jedan deo mog života završen"

Borin kum, Daša iz Legendi neutešan zbog smrti rokera: "Juče je jedan deo mog života završen"

Mondo pre 13 dana
Daša iz Legendi bio je ne samo prijatelj i saradnik, već i kum legendarnog Bore Čorbe. Juče nas je napustio jedan od najvećih stvaralaca rok muzike na našim prostorima, Bora Đorđević. Njegova muzika i vanvremenski hitovi, koje je komponovao za… »
Cane „Partibrejkers“: Bora je karijatida rokenrola

Cane „Partibrejkers“: Bora je karijatida rokenrola

Dnevnik pre 13 dana
BEOGRAD: Bora Đorđević je karijatida rokenrola na ovim prostorima, nezamenljiv i nezaboravan pevač, rekao je Tanjugu pevač i frontmen frupe "Partibrejkers" Zoran Kostić Cane, povodom smrti slavnog rok pesnika, kantautora i frontmena grupe "Riblja… »
Đorđe David kroz suze o Bori Đorđeviću: Osećam se kao da sam izgubio člana porodice

Đorđe David kroz suze o Bori Đorđeviću: Osećam se kao da sam izgubio člana porodice

Blic pre 13 dana
Juče nas je napustio jedan od najvećih stvaralaca rok muzike na našim prostorima, Bora Đorđević. Njegova muzika i vanvremenski hitovi, koje je komponovao za legendarnu Riblju Čorbu, ostaviće neizbrisiv trag u istoriji muzike. Bora Đorđević bio… »
"Bora je finansirao prvu ploču Legendi, govorio sam mu da je moja dobra vila" VIDEO

"Bora je finansirao prvu ploču Legendi, govorio sam mu da je moja dobra vila" VIDEO

B92 pre 13 dana
O Bori Đorđeviću su govorile mnoge njegove kolege i prijatelji. Proslavljeni roker Bora Đorđević preminuo je u 72. godini nakon kraće borbe s upalom pluća. Iza njega su ostali brojni hitovi i svakako neizbrisiv trag u domaćoj muzici. O Bori… »
Cane iz Partibrejkersa podelio sećanje na Boru: "Bio je kao neki antički junak, svi su hteli nešto od njega"

Cane iz Partibrejkersa podelio sećanje na Boru: "Bio je kao neki antički junak, svi su hteli nešto od njega"

Mondo pre 13 dana
O legendarnom Bori Čorbi oglasila se još jedna legenda srpskog rokenrola - Cane Partibrejkers. Cane iz legendarne grupe Partibrejkersi podelio je svoje sećanje na Boru Đorđevića, jednog od najvažnijih stubova rokenrola na našim prostorima. Sa… »

Vesti dana »