Povezane vesti

Vučić Ponošu: Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i sekirama

Vučić Ponošu: Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i sekirama

RTV pre 13 dana
GUČEVO/BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da se predsednik Srbija centra Zdravko Ponoš služi jezikom uvreda i podsetio da je on u Loznici dobio 67 odsto glasova, a Ponoš 11 procenata. "Nisam se plašio ni kad su me čekali… »
Vučić Ponošu: Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i sekirama

Vučić Ponošu: Nisam se plašio ni kad su me čekali sa motkama i sekirama

Politika pre 13 dana
GUČEVO – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da se predsednik Srbija centra Zdravko Ponoš služi jezikom uvreda i podsetio da je on u Loznici dobio 67 odsto glasova, a Ponoš 11 procenata. "Nisam se plašio ni kad su me čekali sa… »
Ministar Gašić poručio Ponošu: U srpskim kasarnama su vojnici, a ne miševi

Ministar Gašić poručio Ponošu: U srpskim kasarnama su vojnici, a ne miševi

Politika pre 13 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić rekao je danas, reagujući na uvredljivu objavu narodnog poslanika Zdravka Ponoša na društvenoj mreži „X“ upućenu predsedniku Republike i pripadnicima Vojske Srbije, da u srpskim kasarnama svojoj zemlji služe… »
Gašić odgovorio Ponošu: U srpskim kasarnama su vojnici, a ne miševi

Gašić odgovorio Ponošu: U srpskim kasarnama su vojnici, a ne miševi

Danas pre 13 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić reagovao je na objavu narodnog poslanika Zdravka Ponoša na društvenoj mreži „X“, u kojoj je Ponoš kritikovao predsednika Republike Srbije i Vojske Srbije. U saopštenju Ministarstva odbrane, Gašić je naveo da u… »
"U kasarnama su vojnici, ne miševi" Ministar Gašić reagovao na uvredljivu Ponoševu objavu

"U kasarnama su vojnici, ne miševi" Ministar Gašić reagovao na uvredljivu Ponoševu objavu

Kurir pre 13 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić rekao je danas, reagujući na uvredljivu objavu narodnog poslanika Zdravka Ponoša na društvenoj mreži „X“ upućenu predsedniku Republike i pripadnicima Vojske Srbije, da u srpskim kasarnama svojoj zemlji služe… »

Vesti dana »