Povezane vesti

Mata nastavlja u Australiji

Mata nastavlja u Australiji

Sportski žurnal pre 13 dana
Španac zadužio opremu Vestern Sidnej Vonderersa. Španski fudbaler Huan Mata potpisao je ugovor sa Vestern Sidnej Vonderersom. Mata je bio bez angažmana od januara, posle rastanka s Visel Kobeom. - Vrlo sam uzbuđen što dolazim u jedini australijski… »
"Radujem se novom šampionatu": Čuveni španski fudbaler nastavlja karijeru na neočekivanom mestu

"Radujem se novom šampionatu": Čuveni španski fudbaler nastavlja karijeru na neočekivanom mestu

Večernje novosti pre 13 dana
Španski fudbaler Huan Mata potpisao je ugovor sa ekipom Vestern Sidnej Vonderers. FOTO: EPA-EFE/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY Mata (36) je bio bez angažmana od januara ove godine, pošto je raskinuo ugovor sa ekipom Visel Kobe. - Veoma sam uzbuđen… »
Mata konačno pronašao klub

Mata konačno pronašao klub

B92 pre 13 dana
Huan Mata, nekadašnji igrač Čelsija i Mančester junajteda, konačno ima novi klub. Kako je preneo BBC, iskusni španski fudbaler je potpisao ugovor sa ekipom Vestern Sidnej Vonderersa. Mata će u ovom klubu iz Australije provesti godinu dana. Inače… »
Huan Mata počinje novu avanturu – igraće u Australiji

Huan Mata počinje novu avanturu – igraće u Australiji

Sport klub pre 13 dana
Huan Mata karijeru nastavlja u Australiji. Španac je potpisao jednogodišnji ugovor sa Vestern Sidnej Vonderersima i to kao slobodan igrač jer je bez angažmana od januara 2024. kada se rastao sa Visel Kobeom. „Veoma sam uzbuđen što dolazim u jedini… »

Vesti dana »