Povezane vesti

Rade Krunić: Zvezda je uvek bila san, možemo mnogo uz navijače

Rade Krunić: Zvezda je uvek bila san, možemo mnogo uz navijače

Politika pre 13 dana
Zaista ne mogu da dočekam da zaigram za Zvezdu i da istrčim pred punu Marakanu, izjavio je danas novi fudbaler „crveno-belih” Rade Krunić. Krunić je pre dva dana potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom. On se trenutno nalazi u Holandiji zbog… »
„Konačno sam došao u Zvezdu, dupla kruna realna - već dugo dominiramo srpskim fudbalom“

„Konačno sam došao u Zvezdu, dupla kruna realna - već dugo dominiramo srpskim fudbalom“

Sportski žurnal pre 13 dana
Rade Krunić je rekao da je pratio Zvezdu poslednjih godina i da je realno da klub nastavi dominaciju u srpskom fudbalu. Novi fudbaler Crvene zvezde Rade Krunić rekao je danas da jedva čeka da zaigra za novu ekipu i da očekuje da crveno-beli i ove… »
Predstavljen Rade Krunić: "Ispunjen dečački san, možemo dosta u Ligi šampiona"

Predstavljen Rade Krunić: "Ispunjen dečački san, možemo dosta u Ligi šampiona"

Sportske.net pre 13 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas Radeta Krunića kao novo pojačanje. Nekadašnji član Milana i Fenerbahčea ispunio je svoju dečačku želju i potpisao je za voljeni klub. "Osećam se čarobno, jer sam ostvario dečački san. Mnogo sam… »
Krunić: "Ostvario sam dečački san"

Krunić: "Ostvario sam dečački san"

B92 pre 13 dana
Rade Krunić, novi fudbaler Crvene zvezde, sumirao je prve utiske po dolasku u beogradski klub. "Osećam se čarobno, jer sam ostvario dečački san. Mnogo sam srećan i ponosan na sebe zbog toga. Zaista ne mogu da dočekam da zaigram za Zvezdu i da… »
Krunić: Naježim se kad pomislim na navijače Zvezde

Krunić: Naježim se kad pomislim na navijače Zvezde

Sport klub pre 13 dana
Rade Krunić je sa reprezentacijom BiH u Holandiji, a u bazi selekcije u Ajndhovenu podigao je Zvezdin dres. Zvanična promocija biće uoči debitantske utakmice sa Napretkom, a prve izjave kao igrač Zvezde dao je za zvaničan sajt kluba. „Osećam se… »
"Dupla kruna je realna, a Evropa..." Reči Radeta Krunića će obradovati sve "delije"

"Dupla kruna je realna, a Evropa..." Reči Radeta Krunića će obradovati sve "delije"

Večernje novosti pre 13 dana
Novi fudbaler Crvene zvezde Rade Krunić se nalazi u Holandiji usled reprezentativnih obaveza, ali ne krije oduševljenje i nestrpljenje da obuče crveno-beli dres i ostvari dečački san. FOTO: FK Crvena zvezda Sjajni fudbaler je rekao da je presrećan… »

Vesti dana »