Povezane vesti

Ružna je, debela… Ceca iznela mišljenje o Karleuši, Jelena joj javno odgovorila

Ružna je, debela… Ceca iznela mišljenje o Karleuši, Jelena joj javno odgovorila

Svet & Skandal pre 13 dana
Ceca o Jeleni Karleuši nikad nije imala lepo mišljenje Poznato je da Jelena Karleuša i Ceca Ražnatović godinama nisu u dobrim odnosima, ali je isto tako poznato da Ceca o Jeleni Karleuši nikada nije želela javno da govori. Ata images JK s druge… »
"Ceca je prokomentarisala da je šteta što sam debela i ružna": Karleuša je otkrila detalje njihove prve saradnje

"Ceca je prokomentarisala da je šteta što sam debela i ružna": Karleuša je otkrila detalje njihove prve saradnje

Mondo pre 13 dana
Jelena je najavila novi koncert i ujedno otkrila detalje saradnje sa Ražnatović. Jelena Karleuša je najavila koncet na jednom festivalu ispred Niške tvrđave, a tom prilikom je otkrila detalje susreta sa Cecom Ražnatović koji se desio pre dosta… »
"Ceca mi je rekla da sam debela i ružna" Karleuša otkrila kako je prošao susret sa Svetlanom Ražnatović: Pevale smo…

"Ceca mi je rekla da sam debela i ružna" Karleuša otkrila kako je prošao susret sa Svetlanom Ražnatović: Pevale smo…

Kurir pre 13 dana
Jelena Karleuša pojavila se danas na konferenciji za medije u jednom lokalu na Adi Ciganliji, kako bi najavila svoj spektakularni koncert na jednom festivalu u ispred Niške tvrđave. Ona je tom prilikom otkrila detalje susreta sa Cecom Ražnatović koji… »
KUPAČI MASOVNO zvali spasioce na Adi KAD su VIDELI JK! Karli pokrila grudi samo sa 2 crna srca, muškarci padali kao pokošeni

KUPAČI MASOVNO zvali spasioce na Adi KAD su VIDELI JK! Karli pokrila grudi samo sa 2 crna srca, muškarci padali kao pokošeni

Kurir pre 13 dana
Jelena Karleuša pojavila se danas na konferenciji za medije u jednom lokalu na Adi Ciganliji, kako bi najavila svoj spektakularni koncert na jednom festivalu u ispred Niške tvrđave. JK je iz automobila izašla u crnoj uskoj haljini, a do izražaja su… »

Vesti dana »