Povezane vesti

Kome smeta „Rudnika neće biti“ u Loznici: Aktivisti tvrde – zakupili termin do kraja godine

Kome smeta „Rudnika neće biti“ u Loznici: Aktivisti tvrde – zakupili termin do kraja godine

N1 Info pre 30 dana
U razgovoru preko žice sa nemačkim kancelarom, Vučić je izrazio sumnju da je Rio Tinto spreman da da dovoljno novca za zaštitu životne sredine. Još nije razgovarao sa Lozničanima, a pojedini koji i ne žele s njim da razgovaraju pitaju: Gde je… »
Kako je natpis na bilbordu u Loznici „Rudnika neće biti, jer tako hoćemo mi“ preko noći postao „Dobro nam došao…

Kako je natpis na bilbordu u Loznici „Rudnika neće biti, jer tako hoćemo mi“ preko noći postao „Dobro nam došao…

Nova pre 30 dana
: Umesto poruka na bilbordu "Rudnika neće biti jer tako hoćemo mi" i "Ne rudnik Da život", koji se nalazi na oko 200 metara od kasarne u Loznici osvanula je nova -"Dobro nam došao, dragi predsedniče", i to noć uoči dolaska Aleksandra Vučića u… »
Bilbord protiv rudnika u Loznici „nekome zasmetao“: „Preko noći zamenjen dobrodošlicom za predsednika“

Bilbord protiv rudnika u Loznici „nekome zasmetao“: „Preko noći zamenjen dobrodošlicom za predsednika“

N1 Info pre 30 dana
Umesto poruka na bilbordu "Rudnika neće biti jer tako hoćemo mi" i "Ne rudnik Da život", koji se nalazi na oko 200 metara od kasarne u Loznici osvanula je nova -"Dobro nam došao, dragi predsedniče", i to noć uoči dolaska Aleksandra Vučića u… »
Bilbord protiv rudnika u Loznici „nekome zasmetao“: „Preko noći zamenjen dobrodošlicom za predsednika“

Bilbord protiv rudnika u Loznici „nekome zasmetao“: „Preko noći zamenjen dobrodošlicom za predsednika“

Novi magazin pre 30 dana
Umesto poruka na bilbordu "Rudnika neće biti jer tako hoćemo mi" i "Ne rudnik Da život", koji se nalazi na oko 200 metara od kasarne u Loznici osvanula je nova -"Dobro nam došao, dragi predsedniče", i to noć uoči dolaska Aleksandra Vučića u… »

Vesti dana »