Povezane vesti

"Moj otac pozvao 72 muškarca da siluju moju majku dok je bila u nesvesti" Strašna ispovest žene:Onda sam saznala šta je…

"Moj otac pozvao 72 muškarca da siluju moju majku dok je bila u nesvesti" Strašna ispovest žene:Onda sam saznala šta je…

Kurir pre 14 dana
U Francuskoj, u jeku kovid krize, u novembru 2020. godine, sasvim slučajno je razotkrivena porodična soba užasa, kako ju je nazvala Karolin Darijan. Tog dana je odvela sina u školu. Njen otac je njenom unuku poslao umirujuću poruku u kojoj mu je… »
Kakav bednik?! Francuskinja potvrdila da ju je muž drogirao i pozivao druge muškarace da orgijaju nad njom silovalo je više…

Kakav bednik?! Francuskinja potvrdila da ju je muž drogirao i pozivao druge muškarace da orgijaju nad njom silovalo je više…

Dnevnik pre 13 dana
PARIZ: Francuskinja Žizel Peliko (72) rekla je na suđenju svom suprugu i još pedesetorici muškaraca u Avinjonu da joj je on davao lekove za spavanje i smirenje bez njenog znanja i pozvao više od 80 muškaraca da je siluju tokom decenije, navodeći da… »
"Dvojica, trojica na meni, a ja ležim kao mrtva": Potresno svedočenje žene koju je muž silovao 10 godina

"Dvojica, trojica na meni, a ja ležim kao mrtva": Potresno svedočenje žene koju je muž silovao 10 godina

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Žizel (72) svedočila je na sudu u Avinjonu čak dva sata o slučaju višestrukog silovanja kojeg je tokom 10 godina bila nesvesna jer ju je muž, Dominik Peliko, drogirao. "Moj svet se raspao", rekla je ona dok je tvrdila da joj je… »
Žena opisala užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana: "Žrtvovana sam na oltaru poroka"

Žena opisala užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana: "Žrtvovana sam na oltaru poroka"

Euronews pre 13 dana
Francuskinja koju su nepoznati muškarci silovali više od 10 godina nakon što ju je muž drogirao da uspava ispričala je sudu o svom užasu kada je saznala kako je bila zlostavljana, prenosi BBC. Naime, Žizel Peliko, koja ima 72 godine, svedočila je… »
Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

BBC News pre 13 dana
Žizel Peliko svedočila je trećeg dana suđenja protiv 51 muškarca, između ostalih, i njenog supruga Dominika, sa kim je pola veka u braku. Upozorenje: Ova priča od početka sadrži uznemirujuće detalje Francuskinja koju su nepoznati muškarci… »
Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Blic pre 13 dana
Upozorenje: Ova priča od početka sadrži uznemirujuće detalje. Francuskinja koju su nepoznati muškarci silovali više od 10 godina pošto bi je muž drogirao i tako uspavao, govorila je o ovom užasu pred sudom kada je saznala kako je bila… »
Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Radio 021 pre 13 dana
Žizel Peliko svedočila je trećeg dana suđenja protiv 51 muškarca, između ostalih, i njenog supruga Dominika, sa kim je pola veka u braku. Getty Images Žizel Peliko se odrekla prava na anonimnost i da se postupak odvija iza zatvorenih vrata… »
Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Južne vesti pre 13 dana
Getty Images Žizel Peliko se odrekla prava na anonimnost i da se postupak odvija iza zatvorenih vrata Upozorenje: Ova priča od početka sadrži uznemirujuće detalje Francuskinja koju su nepoznati muškarci silovali više od 10 godina pošto bi je muž… »
Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

Francuska: Žena opisuje užas kada je saznala da je godinama bila drogirana i silovana

NIN pre 13 dana
Upozorenje: Ova priča od početka sadrži uznemirujuće detalje Francuskinja koju su nepoznati muškarci silovali više od 10 godina pošto bi je muž drogirao i tako uspavao, govorila je o ovom užasu pred sudom kada je saznala kako je bila… »
"Ovo je neoprostivo": Ćerka silovatelja u suzama istrčala iz sudnice kada je saznala šta joj je otac uradio: "Gadi mi se"

"Ovo je neoprostivo": Ćerka silovatelja u suzama istrčala iz sudnice kada je saznala šta joj je otac uradio: "Gadi mi se"

Blic pre 13 dana
Uznemirujući detalji pojavili su se na suđenju Francuzu optuženom da je drogirao svoju suprugu i zvao desetine stranaca da je siluju. Potresena, njegova ćerka je privremeno napustila sudnicu. Karolina Darijan bila je vidno uznemirena kad je izjurila… »

Vesti dana »