Povezane vesti

Piksi iskoristio remi sa Španijom da okrivi igrače za neuspeh na Evropskom prvenstvu: Šta me briga ko će se odazvati, ja…

Piksi iskoristio remi sa Španijom da okrivi igrače za neuspeh na Evropskom prvenstvu: Šta me briga ko će se odazvati, ja…

Danas pre 12 dana
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je zadovoljan rezultatom njegovog (0:0) u utakmici sa Španijom, pa je posle utakmice iskoristio priliku da se još jednom osvrne na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Piksi je o takmičenju na kojem je… »
Piksi: "U Nemačkoj sam hteo da uzmem pištolj i ubijem se"

Piksi: "U Nemačkoj sam hteo da uzmem pištolj i ubijem se"

B92 pre 12 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je najzadovoljniji taktičkom disciplinom koju su njegovi izabranici pokazali u meču protiv Španije. "Orlovi" su u prvom kolu Lige nacija remizirali sa aktuelnim šampionom Evrope (0:0) i… »
Piksi: "Neverovatna taktička disciplina"

Piksi: "Neverovatna taktička disciplina"

Sportske.net pre 12 dana
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković se posle utakmice pojavio na konferenciji za medije gde je istakao da je naš tim taktički odigrao sjajno. "Sve što smo uradili večeras, to smo uradili. Pokušali smo da odigramo najbolje što možemo u… »
Piksi poslao poruku za javnost u Srbiji: Neću ulaziti u blato, dajem sve od sebe za grb i himnu

Piksi poslao poruku za javnost u Srbiji: Neću ulaziti u blato, dajem sve od sebe za grb i himnu

Danas pre 12 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je na konferenciji za medije posle utakmice Lige nacija sa Španijom (0:0), da je njegova ekipa pokazala taktičku disciplinu i da je tako izbegla “samoubistvo”. „Sve što smo uradili… »
"Igrači pokazali kako se bori za Srbiju!" Piksi posle Španije: Privilegija je slušati himnu i nositi dres sa državnim grbom

"Igrači pokazali kako se bori za Srbiju!" Piksi posle Španije: Privilegija je slušati himnu i nositi dres sa državnim grbom

Večernje novosti pre 12 dana
SELEKTOR Srbije, Dragan Stojković Piksi obratio se medijima na konferenciji za novinare nakon utakmice sa Španijom. FOTO: M. Vukadinović "Orlovi" su remizirali (0:0) protiv aktuelnog prvaka Evrope. Trener naše selekcije je najpre analizirao utakmicu… »

Vesti dana »