Povezane vesti

Zelenski sa Makronom razgovarao o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini

Zelenski sa Makronom razgovarao o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini

Politika pre 12 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski razgovarao je danas sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini. "Imao sam dug i sadržajan telefonski razgovor sa Emanuelom Makronom. Čestitao sam mu na imenovanju… »
Zelenski sa Makronom razgovarao o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini: "Ovo nam je očajnički potrebno"

Zelenski sa Makronom razgovarao o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini: "Ovo nam je očajnički potrebno"

Blic pre 12 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski razgovarao je sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini. "Imao sam dug i sadržajan telefonski razgovor sa Emanuelom Makronom. Čestitao sam mu na imenovanju novog… »
Ukrajina i Francuska pregovaraju o novom paketu vojne pomoći, Zelenski traži: „Očajnički nam je potrebna dozvola za udare…

Ukrajina i Francuska pregovaraju o novom paketu vojne pomoći, Zelenski traži: „Očajnički nam je potrebna dozvola za udare…

Nova pre 12 dana
: Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski razgovarao je sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini. „Imao sam dug i sadržajan telefonski razgovor sa Emanuelom Makronom. Čestitao sam mu na imenovanju… »
Zelenski sa Makronom: Očajnički nam je potrebna dozvola naših partnera za udare na aerodrome sa kojih poleću nosači…

Zelenski sa Makronom: Očajnički nam je potrebna dozvola naših partnera za udare na aerodrome sa kojih poleću nosači…

Blic pre 12 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski razgovarao je sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini. "Imao sam dug i sadržajan telefonski razgovor sa Emanuelom Makronom. Čestitao sam mu na imenovanju novog… »
Zelenski sa Makronom razgovarao o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini

Zelenski sa Makronom razgovarao o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini

Insajder pre 13 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski razgovarao je danas sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom o pripremi novog paketa vojne pomoći Ukrajini. 'Imao sam dug i sadržajan telefonski razgovor sa Emanuelom Makronom. Čestitao sam mu na imenovanju… »

Vesti dana »