Povezane vesti

Ana Nikolić i Rale raskinuli, pevačica se odmah oglasila: Ovo mi je jedna od težih odluka u životu FOTO

Ana Nikolić i Rale raskinuli, pevačica se odmah oglasila: Ovo mi je jedna od težih odluka u životu FOTO

Nova pre 12 dana
: Pevačica i kompozitor odlučili su da stave tačku na ljubav posle nekoliko meseci veze i zajedničkog života, a o čemu je Ana fanove obavestila putem Instagrama. Ana Nikolić je rano jutros objavila da više nije u vezi sa Goranom Ratkovićem… »
Ana Nikolić šutnula Raleta! Komšije otkrile mračnu stranu njihove turbulentne veze: Stalno se svađaju i viču, a to nije…

Ana Nikolić šutnula Raleta! Komšije otkrile mračnu stranu njihove turbulentne veze: Stalno se svađaju i viču, a to nije…

Kurir pre 12 dana
Pevačica Ana Nikolić otkrila je svojim pratiocima na Instagramu da je stavila tačku na vezu sa Goranom Ratkovićem Raletom i da njih dvoje više nikada ne mogu da budu ni prijatelji. - Kao što ste od mene uvek čuli istinu, tako će biti i sada… »
Raskinuli Ana Nikolić i rale: Pevačica otkrila razlog, spomenula i treću osobu: "Ovo mi je jedna od težih odluka u životu"

Raskinuli Ana Nikolić i rale: Pevačica otkrila razlog, spomenula i treću osobu: "Ovo mi je jedna od težih odluka u životu"

Blic pre 12 dana
Pevačica Ana Nikolić raskinula je sa kompozitorom Goranom Ratkovićem Raletom. Naime, Ana Nikolić se oglasila na Instagramu i otkirla razloga prekida ljubavne romanse. Iako je izgledalo da će uskoro stati na ludi kamen, umesto toga, usledio je raskid… »
"Ne trpim laži": Ana Nikolić raskinula s Raletom, otkrila detalje i poručila "sve bih dala da je u pitanju treća osoba"

"Ne trpim laži": Ana Nikolić raskinula s Raletom, otkrila detalje i poručila "sve bih dala da je u pitanju treća osoba"

Mondo pre 12 dana
Pevačica Ana Nikolić otkrila da više nije u emotivnoj vezi sa Goranom Ratkovićem Raletom. Pevačica Ana Nikolić sinoć je objavila na društvenoj mreži Instagram da više nije u emotivnoj vezi sa kompozitorom Goranom Ratkovićem Raletom. "Kao što… »
Ana Nikolić raskinula sa Raletom! Nije mogla više da trpi laži, besno mu poručila javno: Više nikad ne možemo biti ni…

Ana Nikolić raskinula sa Raletom! Nije mogla više da trpi laži, besno mu poručila javno: Više nikad ne možemo biti ni…

Kurir pre 12 dana
Ana Nikolić otkrila je svojim pratiocima na Instagramu da je stavila tačku na vezu sa Goranom Ratkovićem Raletom i da njih dvoje više nikada ne mogu da budu ni prijatelji. - Kao što ste od mene uvek čuli istinu, tako će biti i sada.. Slučajnost… »

Vesti dana »