Povezane vesti

Šokantna izjava piksija: „Hteo sam da iskočim iz kože, da uzmem pištolj i da se ubijem!“ (video)

Šokantna izjava piksija: „Hteo sam da iskočim iz kože, da uzmem pištolj i da se ubijem!“ (video)

Hot sport pre 12 dana
Nije lako biti selektor. Fudbalska reprezentacija Srbije juče je remizirala bez golova protiv selekcije Španije, koja je aktuelni prvak Evrope. Nakon meča vidno emotivne momente imao je selektor Dragan Stojković Piksi. „Ono što je meni najvažnije… »
Do juče saradnici, sad u sukobu! Piksi odgovorio: Imam ja većih problema, oni neka vređaju!

Do juče saradnici, sad u sukobu! Piksi odgovorio: Imam ja većih problema, oni neka vređaju!

Mondo pre 12 dana
Selektor Dragan Stojković Piksi posle meča sa Španijom govorio je i o kritikama upućenim na njegov račun. Srbija je odigrala odlično na meču sa Španijom na otvaranju Lige nacija i naš tim je remizirao bez golova. Pre meča smo videli nove promene… »
Piksi: "Meni to vaspitanje ne dozvoljava, zaobiđite me"

Piksi: "Meni to vaspitanje ne dozvoljava, zaobiđite me"

B92 pre 12 dana
Dragan Stojković Piksi, selektor fudbaler Srbije, odgovorio je na kritike. Mnogo kritika trpeo je Piksi posle ispadanja Srbije u gurpnoj fazi Evropskog prvenstva, a sada je, posle remija sa Španijom u Ligi nacija, deo konferencije za medije posvetio i… »

Vesti dana »