Povezane vesti

Hapšenje osnivača Telegrama: Sajber kriminal ili neposlušnost?

Hapšenje osnivača Telegrama: Sajber kriminal ili neposlušnost?

Novi magazin pre 12 dana
Dok osnivač Telegrama čeka odluku o eventualnom podizanju optužnice nakon što je uz kauciju od pet miliona evra pušten na slobodu, reakcije na njegovo hapšenje podstiču sumnju da je reč o političkoj osveti za odbijanje saradnje sa francuskim (a… »
Osnivač aplikacije: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Osnivač aplikacije: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Forbes pre 12 dana
Osnivač i izvršni direktor Telegrama Pavel Durov je u prvoj izjavi posle uslovnog oslobađanja iz pritvora u Francuskoj, obećao borbu protiv kriminala na njegovoj aplikaciji za dopisivanje navodeći da ona nije „anarhistički raj“. Francuske vlasti… »
Durov: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Durov: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Radio 021 pre 12 dana
Osnivač i izvršni direktor Telegrama Pavel Durov je obećao borbu protiv kriminala na njegovoj aplikaciji za dopisivanje, navodeći da ona nije "anarhistički raj". To je prva njegova izjava posle uslovnog oslobađanja iz pritvora u Francuskoj… »
Osnivač aplikacije: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Osnivač aplikacije: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

NIN pre 12 dana
Osnivač i izvršni direktor Telegrama Pavel Durov je u prvoj izjavi posle uslovnog oslobađanja iz pritvora u Francuskoj, obećao borbu protiv kriminala na njegovoj aplikaciji za dopisivanje navodeći da ona nije "anarhistički raj". Francuske vlasti… »
Durov: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Durov: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Beta pre 12 dana
Osnivač i izvršni direktor Telegrama Pavel Durov je u prvoj izjavi posle uslovnog oslobađanja iz pritvora u Francuskoj, obećao borbu protiv kriminala na njegovoj aplikaciji za dopisivanje navodeći da ona nije "anarhistički raj". Francuske vlasti… »
"Trebalo da tuže kompaniju, a ne mene da privdedu, to je praksa": Osnivač "Telegrama" negirao da je aplikacija "anarhični…

"Trebalo da tuže kompaniju, a ne mene da privdedu, to je praksa": Osnivač "Telegrama" negirao da je aplikacija "anarhični…

Blic pre 12 dana
Pavel Durov, osnivač aplikacije "Telegram" koja je pod istragom u Francuskoj, saopštio je danas da je francuske vlasti trebalo da se obrate njegovoj kompaniji sa svojim pritužbama, umesto da ga privedu. Na svom "Telegram" kanalu, u svom prvom javnom… »
Durov: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Durov: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Radio sto plus pre 12 dana
Francuske vlasti podnele su preliminarne optužbe protiv osnivača Telegrama, koji ima rusko i francusko državljanstvo, da je dozvolio korišćenje platforme za kriminalne aktivnosti, te su ga krajem avgusta Durova uhapsili na jednom pariskom aerodromu… »
Osnivač aplikacije: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Osnivač aplikacije: Telegram nije anarhistički raj, borićemo se protiv kriminala

Novi magazin pre 12 dana
Osnivač i izvršni direktor Telegrama Pavel Durov je u prvoj izjavi posle uslovnog oslobađanja iz pritvora u Francuskoj, obećao borbu protiv kriminala na njegovoj aplikaciji za dopisivanje navodeći da ona nije "anarhistički raj". Francuske vlasti… »
"Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj" Prva izjava Durova, pričao o hapšenju i "vrućoj liniji" s Parizom

"Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj" Prva izjava Durova, pričao o hapšenju i "vrućoj liniji" s Parizom

Kurir pre 12 dana
Osnivač platforme Telegram Pavel Durov rekao je danas, u prvoj izjavi nakon hapšenja u Parizu, da je pomogao u borbi protiv terorizma u Francuskoj, odnosno u stvaranju "vruće linije" između te aplikacije i Pariza. Durov je pitanja koje su mu postavile… »
Vlasnik Telegrama uputio važnu poruku povodom hapšenja: Pušten uz astronomsku kauciju, pomenuo kriminal

Vlasnik Telegrama uputio važnu poruku povodom hapšenja: Pušten uz astronomsku kauciju, pomenuo kriminal

Mondo pre 12 dana
Durov je na Telegramu prvi put javno komentarisao svoj pritvor i negirao je bilo kakvu sugestiju da je aplikacija „anarhični raj“. Osnivač aplikacije za razmenu poruka Telegram, Pavel Durov, koji je pod istragom u Francuskoj, rekao je da je… »
Prvo obraćanje Pavela Durova nakon pritvora: Telegram nije „anarhični raj“

Prvo obraćanje Pavela Durova nakon pritvora: Telegram nije „anarhični raj“

N1 Info pre 12 dana
Osnivač aplikacije za razmenu poruka Telegram, Pavel Durov, koji je pod istragom u Francuskoj, rekao je da je francuske vlasti trebalo da se obrate njegovoj kompaniji sa svojim pritužbama, a ne da ga pritvore, nazivajući hapšenje "pogrešnim". Durov… »
Francuske vlasti me nisu trebale pritvoriti, naveo osnivač Telegrama

Francuske vlasti me nisu trebale pritvoriti, naveo osnivač Telegrama

Slobodna Evropa pre 12 dana
Osnivač aplikacije Telegram Pavel Durov koji je pod istragom u Francuskoj, objavio je u petak da su se francuske vlasti trebale obratiti njegovoj kompaniji sa svojim pritužbama, umjesto da ga pritvore. On je na svom Telegram kanalu, u svom prvom javnom… »
Pavel Durov posle hapšenja: Telegram nije savršen, ali nije ni raj za anarhiju

Pavel Durov posle hapšenja: Telegram nije savršen, ali nije ni raj za anarhiju

RTS pre 12 dana
Osnivač aplikacije za razmenu poruka "Telegram" Pavel Durov, u prvoj izjavi nakon hapšenja u Parizu, izjavio je da je francuske vlasti trebalo da se prvo obrate njegovoj komapaniji sa primedbama, a ne da ga uhapse. Durov ističe i da je pomogao u borbi… »
Prva izjava osnivača Telegrama nakon hapšenja u Parizu: „Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj, stvorio sam…

Prva izjava osnivača Telegrama nakon hapšenja u Parizu: „Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj, stvorio sam…

Nova pre 12 dana
: Osnivač platforme Telegram Pavel Durov rekao je danas, u prvoj izjavi nakon hapšenja u Parizu, da je pomogao u borbi protiv terorizma u Francuskoj, odnosno u stvaranju "vruće linije" između te aplikacije i Pariza. Durov je pitanja koje su mu… »
Durov: Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj

Durov: Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj

RTV pre 12 dana
PARIZ - Osnivač platforme Telegram Pavel Durov rekao je danas, u prvoj izjavi nakon hapšenja u Parizu, da je pomogao u borbi protiv terorizma u Francuskoj, odnosno u stvaranju "vruće linije" između te aplikacije i Pariza. Durov je pitanja koje su mu… »
Prva izjava Durova nakon hapšenja: "Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj"

Prva izjava Durova nakon hapšenja: "Pomogao sam u borbi protiv terorizma u Francuskoj"

Euronews pre 12 dana
Osnivač platforme Telegram Pavel Durov rekao je danas, u prvoj izjavi nakon hapšenja u Parizu, da je pomogao u borbi protiv terorizma u Francuskoj, odnosno u stvaranju "vruće linije" između te aplikacije i Pariza. Durov je pitanja koje su mu postavile… »
Oglasio se Durov prvi put nakon hapšenja: Osnivač Telegrama podelio svoje iskustvo nakon četiri dana provedena u pariskom…

Oglasio se Durov prvi put nakon hapšenja: Osnivač Telegrama podelio svoje iskustvo nakon četiri dana provedena u pariskom…

Blic pre 13 dana
Pavel Durov, osnivač Telegrama, oglasio se prvi put u javnosti, nakon što je nedavno bio uhapšen i proveo četiri dana iza rešetaka u Parizu. - Policija me je prošlog meseca četiri dana ispitivala po dolasku u Pariz. Smatrali su me odgovornim zbog… »

Vesti dana »