Povezane vesti

Piksi: Neću u blato, za Srbiju se igra srcem!

Piksi: Neću u blato, za Srbiju se igra srcem!

Vesti online pre 13 dana
Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, odgovorio je na kritike posle sinoćnjeg meča sa Španijom. Mnogo kritika trpeo je Stojković posle ispadanja Srbije u grupnoj fazi Evropskog prvenstva, a sada je, nakon remija sa… »
Zamenjen na poluvremenu: "Partija karijere? Za reprezentaciju sigurno" VIDEO

Zamenjen na poluvremenu: "Partija karijere? Za reprezentaciju sigurno" VIDEO

B92 pre 12 dana
Defanzivac Srbije Strahinja Eraković je već na poluvremenu završio učešće na meču sa Španijom (0:0) u Ligi nacija, ali ne zato što je imao slabo izdanje. Rani žuti karton kumovao je odluci da njegovo mesto na pauzi zauzme Jan Karlo Simić. "Pa… »
Strahinja Eraković prezadovljan izdanjem protiv Španije: Dobro smo se "pobili"

Strahinja Eraković prezadovljan izdanjem protiv Španije: Dobro smo se "pobili"

Euronews pre 12 dana
Ko se kladio na pozitivan rezultat fudbalske reprezentacije Srbije na otvaranju A divizije Lige nacija, protiv Španije, taj je lepo zaradio, jer je malo ko verovao da se podmlađeni "orlovi", posle serije otkaza ključnih igrača, mogu tako dobro porvati… »
Španci potišteni - Ovako su najveće zvezde napustile stadion!

Španci potišteni - Ovako su najveće zvezde napustile stadion!

Sportske.net pre 12 dana
Reprezentacija Srbije odigrala je odličan meč u prvom kolu A grupe Lige nacija, protiv aktuelnog prvaka Evrope bilo je 0:0. Mora se priznati i da Španci nisu bili na najvišem nivou, pa su posle utakmice bili vidno razočarani. Činjenica je i da su… »
Gori internet! Svi bruje o lapsusu reprezentativca Srbije (video)

Gori internet! Svi bruje o lapsusu reprezentativca Srbije (video)

Večernje novosti pre 12 dana
Reprezentacija Srbije je igrala protiv evropskog šampiona Španije utakmicu prvog kola Lige nacija na stadionu „Rajko Mitić“ i uspela da izbori nerešen rezultat, 0:0. Fudbalska reprezentacija Srbije pred meč sa Španijom u Ligi nacija FOTO: M… »
Strahinja Pavlović: „Javnost nije bila zadovoljna posle EP!“ (video)

Strahinja Pavlović: „Javnost nije bila zadovoljna posle EP!“ (video)

Hot sport pre 12 dana
Nije lako igrati protiv prvaka Evrope. Reprezentacija Srbije je igrala protiv evropskog šampiona, Španije utakmicu prvog kola Lige nacija na stadionu „Rajko Mitić“ i uspela da izbori nerešen rezultat, 0:0. Nakon utakmice, Strahinja Pavlović… »
Birmančević: Dobili smo šansu da se borimo, ostavili smo poslednju kap znoja

Birmančević: Dobili smo šansu da se borimo, ostavili smo poslednju kap znoja

Sportski žurnal pre 12 dana
Najbitnije je da se boriš za svoj grb. - Mi smo dobili šansu da se borimo, prvi ja sam od malih nogu želeo da igram za reprezentaciju, prvi put sam pre 13 godina bio ovde i gledao Srbiju, a danas sam zaigrao prvi put na Marakani - rekao je srpski… »
Igrao za Partizan, a voleo Zvezdu! Birmančevićev lapsus sve otkrio, isplivale slike sa "Marakane"

Igrao za Partizan, a voleo Zvezdu! Birmančevićev lapsus sve otkrio, isplivale slike sa "Marakane"

Mondo pre 12 dana
Veljko Birmančević se malo zbunio posle meča Srbije i Španije. Sjajno je odigrao Veljko Birmančevič meč sa Španijom na startu Lige nacija! Mnogo je trčao, oduševio je navijače i definitivno se nametnuo Draganu Stojkoviću Piksiju kao ozbiljna… »
VIDEO Lapsus Birmančevića postao hit: Junak „orlova“ pomešao Zvezdu i Srbiju

VIDEO Lapsus Birmančevića postao hit: Junak „orlova“ pomešao Zvezdu i Srbiju

Nova pre 12 dana
: Jedan od boljih reprezentativaca Srbije na meču protiv Španije (0:0) u A Ligi nacija bio je Veljko Birmančević, čija je izjava posle meča postala pravi hit na društvenim mrežama. Birmančević je kontrolisao sve u odbrani, dok je bio aktivan i u… »
Kadar za pamćenje: Mališan iz Srbije svojim gestom zaludeo ceo region! (video)

Kadar za pamćenje: Mališan iz Srbije svojim gestom zaludeo ceo region! (video)

Hot sport pre 12 dana
Roditelji su očigledno odradili odličan posao pri vaspitavanju ovog dečaka. Reprezentacija Srbije je igrala protiv evropskog šampiona, Španije utakmicu prvog kola Lige nacija na stadionu „Rajko Mitić“ i uspela da izbori nerešen rezultat, 0:0… »
Birmančevićev lapsus je hit na društvenim mrežama: „Dolazio sam na Marakanu da gledam Zve.. reprezentaciju Srbije!“…

Birmančevićev lapsus je hit na društvenim mrežama: „Dolazio sam na Marakanu da gledam Zve.. reprezentaciju Srbije!“…

Hot sport pre 12 dana
Kao mali bio je navijač „crveno-belih“. Reprezentacija Srbije je igrala protiv evropskog šampiona, Španije utakmicu prvog kola Lige nacija na stadionu „Rajko Mitić“ i uspela da izbori nerešen rezultat, 0:0. Sjajnu utakmicu odigrao je Veljko… »
Piksi dočekan zvižducima po izlasku na teren, tribine stadiona “Rajko Mitić” poluprazne (VIDEO)

Piksi dočekan zvižducima po izlasku na teren, tribine stadiona “Rajko Mitić” poluprazne (VIDEO)

Danas pre 13 dana
Selektor Dragan Stojković dočekan je zvižducima kada je izašao na teren stadiona “Rajko Mitić” pre početka utakmice Lige nacija između reprezentacija Srbije i Španije. Uprkos tome što su tribine poluprazne, zvižduci selektoru na prvoj… »

Vesti dana »