Povezane vesti

Čitulja bajage i benda za Boru čorbu kida dušu: Hvala ti, vole te tvoji i zauvek tvoji... (foto)

Čitulja bajage i benda za Boru čorbu kida dušu: Hvala ti, vole te tvoji i zauvek tvoji... (foto)

Kurir pre 12 dana
Bora Đorđević preminuo je u Ljubljani u Kliničko-bolničkom centru u 72. godini, a celi region se oprašta od legendarnog rokera. Od njega su se brojni prijatelji i saradnici, ali i porodica oprostili u čituljama, a među njima i Bajaga sa svojim… »
Edi Grant se oprostio od Bore Đorđevića

Edi Grant se oprostio od Bore Đorđevića

Danas pre 12 dana
Edi Grant, poznati pevač, oprostio se od Bore Đorđevića. Edi Grant sarađivao je sa Ribljom čorbom na pesmi Amsterdam. „Upravo sam obavešten da je preminuo moj prijatelj i kolega umetnik Bora sa kojim sam snimio pesmu ‘Amsterdam’ pre… »
Edi Grant se oprostio od Bore: Preminuo je moj prijatelj i kolega umetnik, neka njegova duša nađe večni mir

Edi Grant se oprostio od Bore: Preminuo je moj prijatelj i kolega umetnik, neka njegova duša nađe večni mir

Večernje novosti pre 12 dana
LEGENDARNI pevač Edi Grant se oglasio na Instagramu i izrazio saučešće porodici, prijateljima i brojnim fanovima frontmena Riblje čorbe Bore Đorđevića. Foto: Printskrin - Upravo sam obavešten da je preminuo moj prijatelj i kolega umetnik Bora sa… »
"Neka njegova duša nađe večni mir" Legendarni Edi Grant se emotivnom porukom oprostio od Bore Đorđevića

"Neka njegova duša nađe večni mir" Legendarni Edi Grant se emotivnom porukom oprostio od Bore Đorđevića

Kurir pre 12 dana
Bora Đorđević biće sahranjen u subotu, 7. septembra, u rodnom Čačku, što mu je bila i poslednja želja. Od rokera su se oprostile mnoge kolege, prijatelji i poštovaoci njegovog lika i dela. I legendarni pevač Edi Grant se oglasio na Instagram i… »
Još jedna svetska zvezda se oprostila od Bore Đorđevića: Uputio emotivnu poruku FOTO

Još jedna svetska zvezda se oprostila od Bore Đorđevića: Uputio emotivnu poruku FOTO

B92 pre 12 dana
Brojne svetske zvezde su se oprostile od legendarnog Bore Đorđevića. Proslavljeni roker Bora Đorđević je preminuo u 72. godini u bolnici u Ljubljani. Prema poslednjoj želji, biće sahranjen u Čačku. Od legendarnog Bore se već danima opraštaju… »
"Preminuo je moj prijatelj": Edi Grant saznao za smrt Bore Čorbe, pre 40 godina zajedno pevali "Amsterdam"

"Preminuo je moj prijatelj": Edi Grant saznao za smrt Bore Čorbe, pre 40 godina zajedno pevali "Amsterdam"

Mondo pre 12 dana
Muzičar Edi Grant se oprostio od Bore Đorđevića. Frontmen Riblje Čorbe, Bora Đorđević, napustio nas je pre nekoliko dana u 72. godini. Muzičarevo telo je sinoć dopremljeno iz Ljubljane u Čačak, gde će biti sahranjen u subotu, a od Bore se… »
Legendarni Edi Grant se emotivnom porukom oprostio od Bore Đorđevića

Legendarni Edi Grant se emotivnom porukom oprostio od Bore Đorđevića

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Od Bore Đorđevića, koji je pre nekoliko dana preminuo, oprostio se i legendarni pevač Edi Grant. On se oglasio na Instagram i izrazio saučešće porodici, prijateljima i brojnim fanovima frontmena Riblje čorbe. "Upravo sam obavešten… »

Vesti dana »