Povezane vesti

Vučić se premišlja: Niti sam odbio niti sam prihvatio Putinov poziv

Vučić se premišlja: Niti sam odbio niti sam prihvatio Putinov poziv

Danas pre 12 dana
Video više naslova, neki su rekli da sam nešto odbio, a neki da sam prihvatio. Lagali su i jedni i drugi. Odluku ću doneti 10. ili 15. oktobra. Niti želim šta da odbijam niti da prihvatam, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić novinarima… »
Srbija u "geopolitičkom procepu": Da li Vučićevo "ne" Putinu znači kraj sedenja na dve stolice?

Srbija u "geopolitičkom procepu": Da li Vučićevo "ne" Putinu znači kraj sedenja na dve stolice?

Radio 021 pre 12 dana
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je u susretu sa potpredsednikom srpske vlade Aleksandrom Vulinom kako očekuje da Aleksandar Vučić dođe u Kazanj, na Samit BRIKS-a. Samit se održava od 22. do 24. oktobra u glavnom gradu ruske Republike Tatarstan… »
Vulin: Vučić nije odbio Putina

Vulin: Vučić nije odbio Putina

Danas pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin kaže da je predsednik Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS-a i da će o tome njih dvojica razgovarati u unapred dogovorenom telefonskom… »
Vulin: Vučić nije odbio Putina, o odlasku na samit BRIKS-a razgovaraće telefonom sa ruskim predsednikom

Vulin: Vučić nije odbio Putina, o odlasku na samit BRIKS-a razgovaraće telefonom sa ruskim predsednikom

RTS pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin kaže da je predsednik Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS-a i da će o tome njih dvojica razgovarati u unapred dogovorenom telefonskom… »

Vesti dana »