Povezane vesti

Musa za B92.sport: "Bili smo na ivici suza; Hezonja? Kao braća što se tuku" VIDEO

Musa za B92.sport: "Bili smo na ivici suza; Hezonja? Kao braća što se tuku" VIDEO

B92 pre 12 dana
Džanan Musa i Mario Hezonja bili su učesnici memorijalnog meča u Zagrebu u čast Dražena Petrovića, a posle meča smo razgovarali sa Musom o bivšem i aktuelnom lideru hrvatske reprezentacije. Musi je bila čast što je dobio poziv da bude deo "Tima… »
Musa: „Bio sam na ivici da zaplačem, Željko Obradović nas je motivisao da dođemo do pobede“ VIDEO

Musa: „Bio sam na ivici da zaplačem, Željko Obradović nas je motivisao da dođemo do pobede“ VIDEO

Nova pre 12 dana
: Džanan Musa bio je jedan od mnogobrojnih članova delegacije Real Madrida koja je došla u Zagreb da uveliča spektakl u čast Dražena Petrovića koji je nekada nosio dres kraljevskog kluba. Reprezentativac Bosne i Hercegovine je posle meča otkrio… »
Musa o Hezonji: "Nikad me nije dobio u trojkama, mi smo kao dva brata koja se tuku"

Musa o Hezonji: "Nikad me nije dobio u trojkama, mi smo kao dva brata koja se tuku"

Sportske.net pre 12 dana
Košarkaš Real Madrida Džana Musa bio je jučeo deo memorijalne noću u zagrebačkoj "Areni" u čast Dražena Petrovića. Bio je deo "Tima Dražen", a istakao je da mu je velika čast. "Emotivna utakmica, jako... Sa dosta legendi, njegovih saigrača… »

Vesti dana »