Povezane vesti

Čovek zvani rekord: Ronaldo želi hiljadu golova!

Čovek zvani rekord: Ronaldo želi hiljadu golova!

Hot sport pre 12 dana
Mašina! Kristijano Ronaldo, legendarni portugalski fudbaler, otkrio je da ne planira da stane na 900 postignutih golova, već da mu je ambicija da dostigne magičnu cifru od 1.000 pogodaka pre kraja karijere. Ronaldo je u četvrtak zabeležio svoj 900… »
Ronaldo: "Osvojiti EURO sa Portugalom je isto kao osvojiti Mundijal"

Ronaldo: "Osvojiti EURO sa Portugalom je isto kao osvojiti Mundijal"

B92 pre 12 dana
Fudbalska planeta još jednom priča o Kristijanu Ronaldu, koji je golom protiv Hrvatske na startu Lige nacija stigao do ukupno 900 pogodaka u karijeri, bilo za klub ili reprezentaciju Portugalije. "Mnogo mi znači. Bio je to cilj koji sam jurio već dugo… »
Od cr7 do cr900: Ronaldo Hrvatima dao 900. gol

Od cr7 do cr900: Ronaldo Hrvatima dao 900. gol

Sportski žurnal pre 12 dana
Realova čestitka ima preko 10 miliona pregleda. Kristijano Ronaldo rekao je da sa 900 golova još nije završio posao i da mu je cilj da tokom karijere postigne 1.000 pogodaka. Ronaldo je sinoć postigao drugi gol u pobedi Portugalije protiv Hrvatske 2:1… »
Ronaldo: "Želim 1.000 golova" VIDEO

Ronaldo: "Želim 1.000 golova" VIDEO

B92 pre 12 dana
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo rekao je da sa 900 golova još nije završio posao i da mu je cilj da tokom karijere postigne 1.000 pogodaka. Ronaldo je u četvrtak postigao drugi gol u pobedi Portugala protiv Hrvatske 2:1 u Lisabonu u Ligi nacija… »
Dalić kivan na odbranu, uperio prstom u štopera

Dalić kivan na odbranu, uperio prstom u štopera

Sportske.net pre 12 dana
Hrvatska je izgubila prvi meč u Ligi nacija od Portugala 2:1. Selektor Hrvatske Zaltko Dalić, kao glavnog krivca istakao je odbranu, posebno Marina Pongračića, koji je zbog lošeg izdanja izašao napolje već na poluvremenu. "Nije bilo povrede… »
Hrvatski selektor okrivio štopera: "Tri dana sam govorio..."

Hrvatski selektor okrivio štopera: "Tri dana sam govorio..."

B92 pre 12 dana
Fudbaleri Portugalije su nadigrali Hrvatsku u prvom kolu Lige nacija i savladali je u Lisabonu rezultatom 2:1. "Vatreni" su loše otvorili meč i gubili posle nešto više od pola sata sa 2:0, kada ih je Kristijano Ronaldo svojim 900. golom u karijeri… »
Dalić o Pongračiću: Tri dana pričam… Loše reakcije, sporo

Dalić o Pongračiću: Tri dana pričam… Loše reakcije, sporo

Sport klub pre 12 dana
Hrvatska je izgubila prvi meč u Ligi nacija od Portugala 2:1, a hrvatski selektor Zlatko Dalić je mnogo zamerio odbrani. Posebno je na udaru bio Marin Pongračić koji je zbog lošeg izdanja morao napolje već na poluvremenu. Već je posle nešto više… »

Vesti dana »