Povezane vesti

Stani, Zapade! Pa zar će Stano da okreće Srbiju protiv Rusije

Stani, Zapade! Pa zar će Stano da okreće Srbiju protiv Rusije

Sputnik pre 12 dana
Nije problem u tome što Srbije neće u EU, već obrnuto, što EU ne želi Srbiju u svom članstvu. Sa druge strane, EU Srbiju želi da drži blizu, na kratkoj uzici, tako da može da je zategne kada joj je to u interesu. I tada se zaista i postavlja… »
Dodik: Mi ovaj prelaz doživljamo kao administrativni

Dodik: Mi ovaj prelaz doživljamo kao administrativni

Politika pre 12 dana
MALI ZVORNIK – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na graničnom prelazu Karakaj, kod Malog Zvornika, da se ovaj prelaz u Srpskoj doživljava kao administrativni, a ne kao granica. Dodik je tokom obilaska ovog prelaza sa… »
Dodik: Mi prelaz Karakaj doživljavamo kao administrativni

Dodik: Mi prelaz Karakaj doživljavamo kao administrativni

Večernje novosti pre 12 dana
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas na graničnom prelazu Karakaj, kod Malog Zvornika, da se ovaj prelaz u Srpskoj doživljava kao administrativni, a ne kao granica. Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić Dodik je tokom obilaska ovog… »
Vučić: Nisam tu da polažem račune Rotu, dobro da prestaje da se bavi politikom, bio je baš neuspešan

Vučić: Nisam tu da polažem račune Rotu, dobro da prestaje da se bavi politikom, bio je baš neuspešan

Sputnik pre 12 dana
Nisam ja tu da polažem račune Rotu, dobro je za njega što prestaje da se bavi politikom jer je bio izrazito neuspešan, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući izjavu predsednika Odbora za spoljne poslove nemačkog Bundestaga… »

Vesti dana »