Povezane vesti

"Divac je meni uzeo hrvatsku zastavu, evo šta je uradio sa njom": U Zagrebu mu ovo nikad neće oprostiti

"Divac je meni uzeo hrvatsku zastavu, evo šta je uradio sa njom": U Zagrebu mu ovo nikad neće oprostiti

Mondo pre 12 dana
Slavni srpski košarkaš dobio je zvižduke na utakmici u čast Dražena Petrovića. Evo kako je nastao taj sukob Vlada Divca i dela javnosti u Hrvatskoj. Vlade Divac dobio je i zvižduke u Zagrebu, na košarkaškom događaju u čast Dražena Petrovića… »
Vlade Divac dočekan negodovanjem na memorijalnoj utakmici u Zagrebu, Aco Petrović tražio od publike da ne zviždi (VIDEO)

Vlade Divac dočekan negodovanjem na memorijalnoj utakmici u Zagrebu, Aco Petrović tražio od publike da ne zviždi (VIDEO)

Danas pre 12 dana
Vlade Divac dočekan je zvižducima prilikom predstavljanja gostiju koji su se okupili u Zagrebu na memorijalnoj utakmici povodom obeležavanja 60 godina od rođenja tragično nastradalog legendarnog košarkaša. Zbog toga je morao da reaguje Draženov… »
Džanan Musa nakon spektakla u zagrebačkoj Areni: „Počastvovan sam – Dražen je idol svih sa Balkana!“

Džanan Musa nakon spektakla u zagrebačkoj Areni: „Počastvovan sam – Dražen je idol svih sa Balkana!“

Hot sport pre 12 dana
Svestan je Draženove veličine. U prestižnoj zagrebačkoj Areni održan je spektakularan događaj u znak sećanja na legendarnog Dražena Petrovića, povodom obeležavanja 60. godišnjice njegovog rođenja. Bek Real Madrida, Džanan Musa oduševljen je… »
"Mislio sam da je Divac Hrvat... Tad sam shvatio da je Srbin!" Ceo Zagreb ga napao, on otišao Draženu na grob!

"Mislio sam da je Divac Hrvat... Tad sam shvatio da je Srbin!" Ceo Zagreb ga napao, on otišao Draženu na grob!

Mondo pre 12 dana
Incident koji je obeležio odnos Dražena Petrovića i Vlade Divca se očigledno i danas pamti u Zagrebu. U Zagrebu je u punoj Areni odigrana je memorijalna utakmica u znak sećanja na Dražena Petrovića, Na meču su se pojavile brojne sadašnje i bivše… »
Hrvati obrukali Dražena! Srpsku ikonu dočekali na "nož", a onda postali još jadniji... (video)

Hrvati obrukali Dražena! Srpsku ikonu dočekali na "nož", a onda postali još jadniji... (video)

Večernje novosti pre 12 dana
RUŽNE scene u Zagrebu! Foto: Profimedia Memorijalna utakmica u čast Dražena Petrovića okupila je brojne zvezde, bivše i sadašnje košarkaše, a među njima je bio i Vlade Divac, legenda jugoslovenske i srpske košarke, koji se baš i nije lepo… »
Skandal u Zagrebu prekinuo draženov brat: Vlade Divac se našao na udaru navijača! (video)

Skandal u Zagrebu prekinuo draženov brat: Vlade Divac se našao na udaru navijača! (video)

Hot sport pre 12 dana
On to zaista nije zaslužio. U prestižnoj zagrebačkoj Areni održan je spektakularan događaj u znak sećanja na legendarnog Dražena Petrovića, povodom obeležavanja 60. godišnjice njegovog rođenja. Ova posebna utakmica okupila je vrhunske… »
Divac dočekan zvižducima u Zagrebu - reagovao Draženov brat VIDEO

Divac dočekan zvižducima u Zagrebu - reagovao Draženov brat VIDEO

B92 pre 12 dana
Emotivnu memorijalnu utakmicu u Zagrebu u čast Dražena Petrovića obeležio je i jedna ružna reakcija domaće publike. Draženu su došli da se naklone aktualne košarkaške zvezde i njegovi nekadašnji saigrači iz reprezentacije Jugoslavije. I dok su… »

Vesti dana »