Povezane vesti

Micić: Ostajem u Šarlotu, sa Jokićem možda dogodine

Micić: Ostajem u Šarlotu, sa Jokićem možda dogodine

Sportski žurnal pre 14 dana
Srpski as bio na otkrivanju murala koji je nacrtan na Osnovnoj školi “Jovan Cvijić”. Vasilije Micić je danas na otkrivanju murala koji je nacrtan na Osnovnoj školi “Jovan Cvijić” pričao i o budućnosti. Kako sada stvari stoje ipak će i… »
Vasa za SK: Ostajem u Šarlotu, to je zvanično

Vasa za SK: Ostajem u Šarlotu, to je zvanično

Sport klub pre 14 dana
Bilo je mnogo spekulacija o potencijalnom "udruživanju" Vasilija Micića i Nikole Jokića u Denver Nagetsima sledeće sezone, ali sam Micić za Sport Klub kaže da od toga ove sezone - nema ništa. Mural za Vasu kao povod za druženje i (košarkašku)… »
Micić: "Denver, pa Denver..."

Micić: "Denver, pa Denver..."

Sportske.net pre 14 dana
Priče se i piše već nedeljama unazad da biVasilije Micić mogao kod Nikole Jokića u Denver. Srpski plejmejker prokomentarisao je tu mogućnost. Oni su dve godine bili saigrači u Megi, a poslednjih godina u reprezentaciji Srbije. "Denver, pa Denver… »
Micić i Jokić zajedno u Denveru? Vasa je rekao sve: Nadam se da će sad biti bolje u NBA!

Micić i Jokić zajedno u Denveru? Vasa je rekao sve: Nadam se da će sad biti bolje u NBA!

Mondo pre 14 dana
Vasa Micić se nada da bi mu druga NBA sezona mogla biti dosta bolja od uvodne. Vasilije Micić je prošle sezone odlučio da je dosta bilo Evrope i da želi po svaku cenu da se oproba u NBA. Otišao je prvo u Oklahomu gde nije dobijao šansu, a onda je… »
Vasa Micić stao na kraj spekulacijama: Evo gde nastavlja karijeru! (video)

Vasa Micić stao na kraj spekulacijama: Evo gde nastavlja karijeru! (video)

Hot sport pre 14 dana
Mnogi su se nadali da će videti njega i Jokića u istom timu. Mnogo se šuškalo ovog leta da bi Vasilije Micić mogao da pređe u redove Denver Nagetsa, ali od toga nema ništa. Kako i sam plejmejker kaže, on ostaje u Šarlotu. Takva odluka je… »
Micić o prelasku u Denver: "Bez obzira šta ja radio van Amerike..."

Micić o prelasku u Denver: "Bez obzira šta ja radio van Amerike..."

B92 pre 14 dana
Srpski košarkaš Vasilije Micić prokomentarisao je mogućnost da zaigra sa Nikolom Jokićem u Denver Nagetsima. Micić i Jokić su dve godine bili saigrači u Megi, kao tinejdžeri, a poslednjih godina u reprezentaciji Srbije. Ljubitelji košarke u… »

Vesti dana »