Povezane vesti

Prva fotografija Goge Sekulić nakon udesa: Ostao mi je urezan hladan pogled vozača koji me je udario

Prva fotografija Goge Sekulić nakon udesa: Ostao mi je urezan hladan pogled vozača koji me je udario

Story pre 13 dana
Gogu Sekulić udario auto, a udes se dogodio na uglu Žičke i Pop Stojanove. Sekulićeva je kolima Hitne pomoći prevezena u Urgentni centar. Pevačica je ispričala šta se dogodilo i kako je do nezgode došlo. - Dragi moji, u ponedeljak sam doživela… »
"Apelujem na nadležne organe..." Vozač koji je udario automobilom Gogu Sekulić prošao je nekažnjeno: On je bez ikakvih…

"Apelujem na nadležne organe..." Vozač koji je udario automobilom Gogu Sekulić prošao je nekažnjeno: On je bez ikakvih…

Kurir pre 12 dana
Pevačicu Gogu Sekulić pre nekoliko dana udario je automobil u okolini njenog doma, nakon čega je prebačena u Urgentni centar gde joj je ukazana neophodna pomoć. Ona se sada prvi put nakon nemilog događaja oglasila na Društvenoj mreži Instagram uz… »
"Udario me je i nastavio da radi bez posledica... Osećam se čudno": Goga Sekulić nakon saobraćajne nezgode trpi jake bolove

"Udario me je i nastavio da radi bez posledica... Osećam se čudno": Goga Sekulić nakon saobraćajne nezgode trpi jake bolove

Blic pre 12 dana
Pevačica Goga Sekulić doživela je nezgodu kada ju je na pešačkom prelazu udario automobil. Goga Sekulić se sada prvi put nakon nemilog događaja oglasila na Instagramu. - Dragi moji, u ponedeljak sam doživela saobraćajnu nezgodu na pešačkom… »
Goga Sekulić objavila prvu sliku nakon što ju je udario auto: "Zahvalna sam Bogu što sam živa"

Goga Sekulić objavila prvu sliku nakon što ju je udario auto: "Zahvalna sam Bogu što sam živa"

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Pevačica Goga Sekulić doživela je nezgodu pre nekoliko dana, kada ju je udario automobil na pešačkom prelazu, nakon čega je hitno prevezena u Urgentni centar. Sada se, 6. septembra, prvi put oglasila na mrežama uz sliku na kojoj je… »

Vesti dana »