Povezane vesti

Ana Brnabić: E, moj Ponoše...

Ana Brnabić: E, moj Ponoše...

Politika pre 12 dana
Predsednica Narodne skupštine, Ana Brnabić, odgovorila je Zdravku Ponošu na Iks meži, nakon što je poručio predsedniku Vučiću da "poseti školu u Gornjim Nedeljicama". - E, moj Ponoše... Toliko je vama stalo do Loznice, Jadra i Rađevine da ne… »
Brnabićeva poručila Ponošu: "Gornje Nedeljice nemaju školu, ne znate i ne zanima vas..." FOTO

Brnabićeva poručila Ponošu: "Gornje Nedeljice nemaju školu, ne znate i ne zanima vas..." FOTO

B92 pre 12 dana
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić obratila se jednom od opozicionih lidera Zdravku Ponošu, koji, kako se čini, ne za da li Gornje Nedeljice imaju školu. "E, moj Ponoše... Toliko je vama stalo do Loznice, Jadra i Rađevine da… »
E, moj Ponoše Brnabić: Oni ne znaju da Gornje Nedeljice nemaju školu! Vi kad se pojavite tu, mora Kokanović sekirom da vas…

E, moj Ponoše Brnabić: Oni ne znaju da Gornje Nedeljice nemaju školu! Vi kad se pojavite tu, mora Kokanović sekirom da vas…

Kurir pre 12 dana
E, moj Ponoše... Toliko je vama stalo do Loznice, Jadra i Rađevine da ne znate da u Gornjim Nedeljicama nema škole, već da deca iz Nedeljica mahom u školu idu u Brezjak, napisala je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić na svom nalogu na… »

Vesti dana »