Povezane vesti

Dačić branio postupanje policije pred opozicijom: Marinka Tepić mu rekla da blokada ulice nije svrgavanje vlasti

Dačić branio postupanje policije pred opozicijom: Marinka Tepić mu rekla da blokada ulice nije svrgavanje vlasti

Danas pre 12 dana
Braneći izveštaj pred poslanicima vlasti i opozicije, članovima Odbora za odbranu i unutrašnje poslove Skupštine Srbije, Ivica Dačić, ministar policije i potpredsednik Vlade, rekao je da je od 28. juna do 1. septembra u 64 grada i opštine bilo 99… »
Tepić: Aktivisti se terete za nasilno rušenje poretka da bi BIA mogla da ih prati

Tepić: Aktivisti se terete za nasilno rušenje poretka da bi BIA mogla da ih prati

Nova pre 12 dana
: Moja je sumnja, ali i duboko uverenje, da se teško delo nasilno rušenje poretka stavlja na teret aktivistima da bi Bezbednosno-informativna agencija bila u mogućnosti da sprovodi mere praćenja, izjavila je danas šef Poslaničke grupe Stranke… »
Odbor Skupštine Srbije za unutrašnje poslove usvojio informaciju MUP o protestima zbog litijuma

Odbor Skupštine Srbije za unutrašnje poslove usvojio informaciju MUP o protestima zbog litijuma

Danas pre 12 dana
Odbor Skupštine Srbije za odbranu i unutrašnje poslove je danas usvojio informaciju Ministarstva unutrašnjih poslova i o postupanjima policije tokom protesta od 28. juna do 1.septembra, a zbog mogućeg rudarenja litijuma. Informacija je usvojena… »
Odbor Skupštine Srbije za unutrašnje poslove usvojio informaciju MUP o protestima zbog litijuma

Odbor Skupštine Srbije za unutrašnje poslove usvojio informaciju MUP o protestima zbog litijuma

Novi magazin pre 12 dana
Odbor Skupštine Srbije za odbranu i unutrašnje poslove je danas usvojio informaciju Ministarstva unutrašnjih poslova i o postupanjima policije tokom protesta od 28. juna do 1.septembra, a zbog mogućeg rudarenja litijuma. Informacija je usvojena… »
Tepić: Aktivistima se na teret stavlja nasilno rušenje poretka da bi BIA mogla da sprovodi mere praćenja

Tepić: Aktivistima se na teret stavlja nasilno rušenje poretka da bi BIA mogla da sprovodi mere praćenja

NIN pre 12 dana
Moja je sumnja, ali i duboko uverenje, da se teško delo nasilno rušenje poretka stavlja na teret aktivistima da bi Bezbednosno-informativna agencija bila u mogućnosti da sprovodi mere praćenja, izjavila je danas šef Poslaničke grupe Stranke slobode… »
Daćić: Nijedan demonstrant protiv Rio Tinta nije povređen

Daćić: Nijedan demonstrant protiv Rio Tinta nije povređen

N1 Info pre 12 dana
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da je od 28. juna do 1. septembra u 64 grada i opštine bilo 99 javnih skupova protiv "projekta Rio Tinto", a da je policija fizički intervenisala samo dva puta pri čemu nijedan demonstrant… »
Dačić o "spiskovima nepoželjnih": I mene su tako sproveli u SAD, sve službe imaju neke spiskove

Dačić o "spiskovima nepoželjnih": I mene su tako sproveli u SAD, sve službe imaju neke spiskove

Radio 021 pre 12 dana
Nema više nikoga na spiskovima Ministarstva unutrašnjih poslova vezanim za zaustavljanje na graničnim prelazima, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić. Predsednik stranke Srbija centar Zdravko Ponoš upitao je Dačića… »
Daćić: Nijedan demonstrant protiv Rio Tinta nije povređen

Daćić: Nijedan demonstrant protiv Rio Tinta nije povređen

Beta pre 12 dana
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je od 28. juna do 1. septembra u 64 grada i opštine bilo 99 javnih skupova protiv "projekta Rio Tinto", a da je policija fizički intervenisala samo dva puta pri čemu nijedan… »
Dačić poslanicima podnosi izveštaj, Aleksić i Ponoš poručili da ne žele da slušaju o statistici

Dačić poslanicima podnosi izveštaj, Aleksić i Ponoš poručili da ne žele da slušaju o statistici

Danas pre 12 dana
Na sednici Odbra za odbranu i unutrašnje poslove na kome se govori o redu MUP-a i bezbednosti u Srbiji u periodu od januara 2023. godine do juna 2024. godine, otpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ocenio je na osnovi… »
Dačić: Što se tiče MUP-a nema više nikoga na spiskovima za zaustavljanje na granici

Dačić: Što se tiče MUP-a nema više nikoga na spiskovima za zaustavljanje na granici

Insajder pre 12 dana
Nema više nikoga na spiskovima Ministarstva unutrašnjih poslova vezanim za zaustavljanje na graničnim prelazima, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić na sednici parlamentarnog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove. Predsednik… »
Dačić o spiskovima „nepoželjnih“: Reakcija zbog Zagreba, i „mene su tako u SAD“

Dačić o spiskovima „nepoželjnih“: Reakcija zbog Zagreba, i „mene su tako u SAD“

N1 Info pre 12 dana
Nema više nikoga na spiskovima Ministarstva unutrašnjih poslova vezanim za zaustavljanje na graničnim prelazima, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić na sednici parlamentarnog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove… »
Dačić o spiskovima „nepoželjnih“: Reakcija zbog Zagreba, i „mene su tako u SAD“

Dačić o spiskovima „nepoželjnih“: Reakcija zbog Zagreba, i „mene su tako u SAD“

In medija pre 12 dana
Nema više nikoga na spiskovima Ministarstva unutrašnjih poslova vezanim za zaustavljanje na graničnim prelazima, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić na sednici parlamentarnog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove… »

Vesti dana »