Povezane vesti

Gogina nesreća sve promenila, zajedničke fotografije govore više od reči: Svi pričaju o Goginom i Uroševom pomirenju

Gogina nesreća sve promenila, zajedničke fotografije govore više od reči: Svi pričaju o Goginom i Uroševom pomirenju

Svet & Skandal pre 12 dana
Muž Goge Sekulić ne odvaja se od pevačice Uroš Domanović, muž Goge Sekulić stigao je iz Švajcarske u Srbiju čim je saznao da je njegova bivša supruga doživela saobraćajnu nesreću. Ivan Vučićević Pevačicu je na pešačkom prelazu udario… »
Paparaco! Gogu Sekulić bivši muž čuva kao malo vode na dlanu: Nakon udesa sve vreme uz nju, otvara joj vrata, a evo gde su…

Paparaco! Gogu Sekulić bivši muž čuva kao malo vode na dlanu: Nakon udesa sve vreme uz nju, otvara joj vrata, a evo gde su…

Kurir pre 12 dana
Goga Sekulić se pre dve godine razvela od Uroša Domanovića, ali to ne znači da nisu ostali u prijateljskim odnosima. Njih dvoje svakodnevno komuniciraju, a pevačica često odlazi kod bivšeg supruga u inostranstvo zajedno sa detetom, gde provede po… »
Bivši muž se ne odvaja od Goge: Nakon udesa sve vreme je uz nju, a evo gde ih je paparaco uslikao

Bivši muž se ne odvaja od Goge: Nakon udesa sve vreme je uz nju, a evo gde ih je paparaco uslikao

Mondo pre 12 dana
Goga Sekulić se pre dve godine razvela od Uroša Domanovića, ali on je nakon udesa sve vreme uz nju. Nakon što je Goga doživela nezgodu kada ju je auto pokosio na pešačkom prelazu, bivši suprug seo je na prvi avion iz Švajcarske, i došao da bude… »
FOTO „Zahvalna sam Bogu što sam živa“: Goga Sekulić se oglasila nakon izlaska iz bolnice

FOTO „Zahvalna sam Bogu što sam živa“: Goga Sekulić se oglasila nakon izlaska iz bolnice

Nova pre 12 dana
: Pevačica Goga Sekulić doživela je nezgodu pre nekoliko dana, kada ju je udario automobil na pešačkom prelazu, nakon čega je hitno prevezena u Urgentni centar. Sada se, 6. septembra, prvi put oglasila na mrežama uz sliku na kojoj je sa kragnom oko… »
"Taj dostavljač je sutradan nastavio svoj posao": Goga Sekulić se oglasila na Instagramu, podelila detalje nesreće

"Taj dostavljač je sutradan nastavio svoj posao": Goga Sekulić se oglasila na Instagramu, podelila detalje nesreće

Mondo pre 12 dana
Goga Sekulić u objavi na Instagramu otkrila i da je dostavljač koji ju je udario na pešačkom "sutradan nastavio svoj posao" Pevačica Goga Sekulić je početkom nedelje doživela nezgodu, kada ju je na pešačkom prelazu udario automobil, nakon čega… »

Vesti dana »