Povezane vesti
Nikola Jović u Majamiju i u sezoni 2025/26.
RTS 06.09.2024
Reprezentativac Srbije Nikola Jović igraće u Majamiju i u sezoni 2025/26, saopštio je menadžer Miško Ražnatović. Majami je aktivirao klauzulu u ugovoru po kojoj će Jović na Floridi provesti ukupno četiri sezone. Nikola Jović (21) igra na poziciji krilnog… »
Majami aktivirao klauzulu: Nikola Jović još dve sezone u Hitu
Euronews 06.09.2024
Košarkaš Majamija i reprezentativac Srbije Nikola Jović ostaće u franšizi sa Floride još barem dve sezone. Kako tvrdi njegov agent, Miško Ražnatović, uprava Hita odlučila je da aktivira klauzulu i produži sa njim saradnju, pa će krilni centar ostati i… »
Zvezda mu se nadala, ali on broji milione u NBA: Posle bronze u Manili dobio poverenje, ostaje u timu!
Mondo 06.09.2024
Nikola Jović ostaje u Majamiju i četvrtu godinu. Nikola Jović braniće boje Hita zasigurno do sezone 2025/26. s obzirom na to da su iz Majamija rešili da aktiviraju klauzulu prema kojoj će reprezentativac Srbije ostati i četvrtu godinu u ovom klubu… »
Vesti dana »

Vučević: Nije doneta odluka da li će biti okupljanja 28. juna
Novi magazin pre 19 minutajoš 17 povezanih

“Pobunjeni univerzitet” nastavlja blokadu Vlade Srbije: Profesori i studenti ne odustaju do ispunjenja zahteva
Serbian News Media pre 2 satajoš 16 povezanih

Frans pres: Srbija zajmi 1,9 milijardi evra od francuskih banaka da finansira svoje Rafale
Beta pre 1 satjoš 6 povezanih

Zatvaraju se granice i zračni prostori zbog sukoba Izraela i Irana
Al Jazeera pre 1 satjoš 37 povezanih