Povezane vesti

"U: Elitu ulazim bez gaćica" Giba Vasić nakon promene pola u rijaliti ulazi kao Ana Nikolić: Stigla u karantin bez…

"U: Elitu ulazim bez gaćica" Giba Vasić nakon promene pola u rijaliti ulazi kao Ana Nikolić: Stigla u karantin bez…

Blic pre 14 dana
Nekada Mika Vasić, danas Ana Nikolić stigla je u karantin sa dečkom sa kojim će biti deo "Elite 8". Naime, Ana je u rukama nosila haljinu, a kako ističe planira da u rijaliti uđe bez donjeg veša. - Ulazim bez brusa, a sutra i bez gaćica, jer sam… »
Mika Vasić nakon promene pola rešio da stane na put spekulacijama! Ana pokazala svoju ličnu, evo kog je pola zvanično

Mika Vasić nakon promene pola rešio da stane na put spekulacijama! Ana pokazala svoju ličnu, evo kog je pola zvanično

Kurir pre 14 dana
Mnogi su spekulisali o polu buduće takmičarke Elite 8, Ane Nikolić. Naime ona se jasno predstavlja kao žensko, iako je priznala da je promenila pol, te je sada donela odluku da stavi tačku na sve spekulacije. Budući da je stigla u karantin sa svojim… »
"Možete mi slati..." Šok saopštenje Ane Nikolić dan pre ulaska u Elitu 8

"Možete mi slati..." Šok saopštenje Ane Nikolić dan pre ulaska u Elitu 8

Alo pre 14 dana
Ona je zamolila sve fanove koji žele da joj šalju poklone i stavri, da se jave posebnoj osobi. Ana Nikolić, koja je pre promene pola bila poznata kao Mika Vasić, sutra, 7. septembra, ulazi u rijaliti "Elita 8". Dan pred ulazak, obratila se svojim… »
"Možete mi slati i dok sam u eliti" Šok saopštenje Ane Nikolić dan pre ulaska u rijaliti, javnost zanemela!

"Možete mi slati i dok sam u eliti" Šok saopštenje Ane Nikolić dan pre ulaska u rijaliti, javnost zanemela!

Kurir pre 14 dana
Ana Nikolić, koja je pre promene pola bila poznata kao Mika Vasić, ulazi u "Elitu 8", sutra, 7. septembra, a dan pred ulazak obratila se svojim fanovima sa jednom željom. Naime, ona je zamolila sve fanove koji žele da joj šalju poklone i stavri, da… »
"Možete da mi šaljete, kontakt je..." Mika Vasić promenio pol, pa dan pred ulazak u Elitu moli za pomoć?

"Možete da mi šaljete, kontakt je..." Mika Vasić promenio pol, pa dan pred ulazak u Elitu moli za pomoć?

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Ana Nikolić, koja je pre promene pola bila poznata kao Mika Vasić, ulazi u Elitu 8, sutra, 7. septembra, a dan pred ulazak obratila se svojim fanovima s jednom željom. Naime, ona je zamolila sve fanove koji žele da joj šalju poklone i… »

Vesti dana »