Povezane vesti

Silas: Brzina mi je najveći kvalitet, Zvezda može mnogo

Silas: Brzina mi je najveći kvalitet, Zvezda može mnogo

Sport klub pre 13 dana
Crvena zvezda je dočekala u Beogradu i najveće letnje pojačanje, stigao je Silas Katomba Emvumpa. Dosadašnji igrač Štutgarta je na pozajmici od bundesligaša, uz otkupnu klauzulu od 10 miliona evra. Sve finanaijske detalje velikih Zvezdinih… »
Silas: Želeo sam u Zvezdu, očekuju nas velike stvari

Silas: Želeo sam u Zvezdu, očekuju nas velike stvari

Politika pre 12 dana
Novi fudbaler Crvene zvezde Silas Katompa Mvumpa izjavio je danas da jedva čeka da zaigra na stadionu „Rajko Mitić“ pred navijačima „crveno-belih“. „Veoma sam srećan i ponosan što sam došao u Crvenu zvezdu. Sviđa mi se i to što ću… »
Silas: U Zvezdi nas očekuju velike stvari

Silas: U Zvezdi nas očekuju velike stvari

Sportski žurnal pre 12 dana
Reprezentativac Konga zadužio dres sa brojem 15. Novi fudbaler Crvene zvezde Silas Katompa Mvumpa izjavio je danas da jedva čeka da zaigra na stadionu "Rajko Mitić" pred navijačima crveno-belih. - Veoma sam srećan i ponosan što sam došao u Crvenu… »
Silas: Brzina mi je najveći kvalitet, Zvezda može mnogo

Silas: Brzina mi je najveći kvalitet, Zvezda može mnogo

Sport klub pre 12 dana
Crvena zvezda je dočekala u Beogradu i najveće letnje pojačanje, stigao je Silas Katomba Emvumpa. Dosadašnji igrač Štutgarta je na pozajmici od bundesligaša, uz otkupnu klauzulu od 10 miliona evra. Sve finanaijske detalje velikih Zvezdinih… »
Silas predstavljen na marakani: Zvezda dominira u srpskom fudbalu, jedva čekam da zaigram pred Delijama! (video)

Silas predstavljen na marakani: Zvezda dominira u srpskom fudbalu, jedva čekam da zaigram pred Delijama! (video)

Hot sport pre 12 dana
„Veoma sam srećan i ponosan što sam došao u Crvenu zvezdu“ Još jedno veliko pojačanje za Crvenu zvezdu stiglo je u finišu letnjeg prelaznog roka, a reč je o Silasu koji je zadužio dres sa brojem 15. – Veoma sam srećan i ponosan što sam… »
Silas: "Ponosan sam, sviđa mi se što ću živeti u Srbiji"

Silas: "Ponosan sam, sviđa mi se što ću živeti u Srbiji"

Sportske.net pre 12 dana
Crvena zvezda je i zvanično predstavila igrača po imenu Silas Katompa Mbumpa, igrača koji je trenutno najvredniji igrač crveno-belih ako pitate "Transfermarkt". Ovaj fudbaler stiže na pozajmicu iz Štutgarta, uz mogućnost otkupa na kraju sezone… »
Zvezda predstavila Silasa: "Radujem se što ću živeti u Srbiji"

Zvezda predstavila Silasa: "Radujem se što ću živeti u Srbiji"

B92 pre 12 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je zvanično novo pojačanje Silasa Mvumpu. Reprezentativac DR Konga stiže na pozajmicu iz Štutgarta, uz opciju da Zvezda otkupi njegov ugovor za 10 miliona evra. "Veoma sam srećan i ponosan što sam došao u… »
Silas stigao u zvezdu: "Srećan sam, verujem da nas očekuju velike stvari" (foto)

Silas stigao u zvezdu: "Srećan sam, verujem da nas očekuju velike stvari" (foto)

Večernje novosti pre 12 dana
CRVENA zvezda je u finišu prelaznog roka dovela na jednogodišnju pozajmicu iz Štutgarta Silasa Katompu Mvumpu kao veliko pojačanje za Ligu šampiona i domaća takmičenja. FOTO: FK Crvena zvezda Igrač iz DR Konga je ovog petka predstavljen na… »

Vesti dana »