Povezane vesti

Vučić posle sastanka sa amabsadorom Rusije: Zahvalio sam na pozivu na samit BRIKS-a, nastavićemo razgovore

Vučić posle sastanka sa amabsadorom Rusije: Zahvalio sam na pozivu na samit BRIKS-a, nastavićemo razgovore

Euronews pre 13 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao nakon sastanka sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan Harčenkom u Loznici da su oni razgovarali o svim pitanjima od bilaterlanog značaja za dve države. "Upoznao sam ambasadora Harčenka sa… »
Vučić sa Bocan Harčenkom u Loznici o Kosovu i Briksu

Vučić sa Bocan Harčenkom u Loznici o Kosovu i Briksu

Beta pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Bocan Harčenkom razgovarao o svim pitanjima važnim za obe zemlje, o situaciji na Kosovu kao i o pozivu da učestvuje na samitu zemalja BRIKS-a. "Danas sam dobio listu… »
Vučić: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama Prištine

Vučić: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama Prištine

Politika pre 12 dana
LOZNICA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas u Loznici razgovarao sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom i upoznao ga sa situacijom na KiM, kao i svakodnevnim brutalnim provokacijama Prištine i… »
Vučić sa Bocan Harčenkom u Loznici o Kosovu i Briksu

Vučić sa Bocan Harčenkom u Loznici o Kosovu i Briksu

Radio sto plus pre 12 dana
“Danas sam dobio listu učesnika koja je velika i reč je o važnim i moćnim državama, a ja sam uz zahvalnost za poziv rekao sve što sam i ranije rekao i mi ćemo te razgovore nastaviti i sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom”, rekao je… »
"Od velikog značaja razgovor o gasnom angažmanu" Vučić posle sastanka sa ruskim ambasadorom: Pokazaćemo rezultate u…

"Od velikog značaja razgovor o gasnom angažmanu" Vučić posle sastanka sa ruskim ambasadorom: Pokazaćemo rezultate u…

Kurir pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je sastanak sa ambasadorom Ruske federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom u zgradi Gradske uprave grada Loznice. - Upoznao sam ambasadora Bocan-Harčenka sa situacijom na Kosovu i Metohiji i svakodnevnim… »
Vučić s Bocan Harčenkom: Objasnio sam tešku poziciju Srba na KiM; Razgovarali smo o pozivu na samit BRIKS-a

Vučić s Bocan Harčenkom: Objasnio sam tešku poziciju Srba na KiM; Razgovarali smo o pozivu na samit BRIKS-a

B92 pre 12 dana
Aleksandar Vučić obraća se medijima iz Loznice, gde je danas nastavio svoju posetu Podrinju. Vučić je medijima rekao o čemu je razgovarao s ruskim ambasadorom Aleksandrom Bocan Harečenkom. "Želim da istaknem da smo razgovarali o svim važnim… »
Vučić: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama Prištine

Vučić: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama Prištine

Telegraf pre 12 dana
Vučić: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama Prištine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas u Loznici razgovarao sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom i upoznao ga sa… »
Vučić posle sastanka sa ruskim ambasadorom u Loznici: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama…

Vučić posle sastanka sa ruskim ambasadorom u Loznici: Upoznao sam Harčenka sa situacijom na KiM i brutalnim provokacijama…

RTV pre 12 dana
LOZNICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas u Loznici razgovarao sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom i upoznao ga sa situacijom na Kosovu i Metohiji, kao i svakodnevnim brutalnim provokacijama Prištine i… »
"Od velikog značaja razgovor o gasnom angažmanu": Vučić posle sastanka sa ruskim ambasadorom: Pokazaćemo rezultate u…

"Od velikog značaja razgovor o gasnom angažmanu": Vučić posle sastanka sa ruskim ambasadorom: Pokazaćemo rezultate u…

Blic pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se iz zgrade Gradske uprave Loznice posle sastanka sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Bocan-Harčenkom. - Hvala mu što je došao i što je van Beograda. Želim da istaknem da smo razgovarali o svim važnim… »

Vesti dana »