Povezane vesti

"On se opraštao od nas ja to nisam hteo da prihvatim" Doktor i prijatelj Bore, otkrio sve o pevačevoj borbi ali i srećnim…

"On se opraštao od nas ja to nisam hteo da prihvatim" Doktor i prijatelj Bore, otkrio sve o pevačevoj borbi ali i srećnim…

Kurir pre 13 dana
Dok se region oprašta od Bore Đorđevića, mnogi njegovi prijatelji i kolege evociraju uspomene na ovog legendarnog muzičara. Ekipa Kurira stupila je u kontakt sa njegovim velikim prijateljem i doktorom Milanom Ignjatovićem, koji nam je ispričao… »
(Video) "sedeli smo zajedno na klupi i pričali, bio je dobar čovek": Komšije Bore Đorđevića iz Ljubljane za "Blic", ovako…

(Video) "sedeli smo zajedno na klupi i pričali, bio je dobar čovek": Komšije Bore Đorđevića iz Ljubljane za "Blic", ovako…

Blic pre 13 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" umro je u Ljubljani u 71. godini života, a njegove komšije iz Slovenije, kažu da će ga pamtiti kao dobro čoveka i velikog muzičara. Bora je zbog ljubavi prema supruzi Dubravki poslednjih deset godina… »
"Pitao sam ga zašto, a on je odvalio!" Jurica Pađen otkriva šok detalje razgovora s Borom: To sam najmanje očekivao...

"Pitao sam ga zašto, a on je odvalio!" Jurica Pađen otkriva šok detalje razgovora s Borom: To sam najmanje očekivao...

Kurir pre 14 dana
Dok se region oprašta od Bore Đorđevića, mnogi njegovi prijatelji i kolege evociraju uspomene na ovog legendarnog muzičara. Jurica Pađen, frontmen grupe Aerodrom, prisetio se prijateljstva i saradnje sa Borom, govoreći o tome kako će ga pamtiti ne… »

Vesti dana »