Povezane vesti

Zvezdin broj "15" će leteti po Marakani: Ovaj potpis su svi čekali u Ljutice Bogdana

Zvezdin broj "15" će leteti po Marakani: Ovaj potpis su svi čekali u Ljutice Bogdana

Mondo pre 13 dana
Crvena zvezda dovela je zvanično najzvučnije pojačanje u letnjem prelaznom roku, Silasa iz Štutgarta. ‍ FK Crvena zvezda dočekao je najzvučnije pojačanje u letnjem prelaznom roku, krilnog napadača Štutgarta, Silasa. On je došao na pozajmicu i… »
"Sviđa mi se i to što ću živeti u Srbiji": Prvi intervju najzvučnijeg pojačanja Zvezde ovog leta

"Sviđa mi se i to što ću živeti u Srbiji": Prvi intervju najzvučnijeg pojačanja Zvezde ovog leta

Telegraf pre 13 dana
Silas: Želeo sam u Zvezdu, očekuju nas velike stvari. Novi fudbaler Crvene zvezde Silas Katompa Mvumpa izjavio je danas da jedva čeka da zaigra na stadionu "Rajko Mitić" pred navijačima "crveno-belih". - Veoma sam srećan i ponosan što sam došao u… »
Silas nasmejan stigao u zvezdu, pa razvukao crveno-beli šal: Ključnu ulogu u Ligi šampiona imaće naši navijači!

Silas nasmejan stigao u zvezdu, pa razvukao crveno-beli šal: Ključnu ulogu u Ligi šampiona imaće naši navijači!

Kurir pre 13 dana
Potpise na ugovor sa FK Crvena zvezda prethodnih dana stavili su Nemanja Radonjić i Rade Krunić. Danas je to učinio i Silas Katompa Mvumpa. Fudbaler iz DR Konga Silas dolazi na jednogodišnju pozajmicu iz Štutgarta. Zadužio je dres Crvene zvezde sa… »

Vesti dana »