Povezane vesti

Genijalnost karija Pešića: Za Amere je spremio posebnu odbranu koju nikada nisam igrao i ubedio nas da radi!

Genijalnost karija Pešića: Za Amere je spremio posebnu odbranu koju nikada nisam igrao i ubedio nas da radi!

Hot sport pre 12 dana
„To je stvarno radilo, ne znam kako, da me pitate koji su principi te odbrane ne znam da objasnim, ali svi smo bili ubeđeni da ćemo dobiti Amerikance“ Srpski košarkaš Ognjen Dobrić je još jednom prokomentarisao nedavni meč protiv Sjedinjenih… »
"Pešić nas je ubedio - nikada to nisam igrao, ne znam ni da objasnim"

"Pešić nas je ubedio - nikada to nisam igrao, ne znam ni da objasnim"

B92 pre 12 dana
Srpski košarkaš Ognjen Dobrić osvrnuo se još jednom na nedavni meč protiv SAD u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu. Naš tim je imao veliku šansu u tom meču, doživeo poraz (95:91), a potom osvojio bronzu u duelu sa Nemačkom. "Pre tog… »
"Nikad to nisam igrao": Ognjen Dobrić o odbrani koju je Pešić spremio za Amerikance

"Nikad to nisam igrao": Ognjen Dobrić o odbrani koju je Pešić spremio za Amerikance

Večernje novosti pre 12 dana
KOŠARKAŠ Crvene zvezde i reprezentativac Srbije, Ognjen Dobrić, još jednom se osvrnuo na utakimcu koju su "orlovi" odigrali protiv Sjedinjenih Američkih Država u polufinalu Olimpijskih igara. FOTO: Tanjug/AP Otkrio je krilni igrač da je selektor… »
Dobrić za SK: Pešićeva odbrana za Amere? To još nisam video

Dobrić za SK: Pešićeva odbrana za Amere? To još nisam video

Sport klub pre 12 dana
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić rekao je za Sport Klub da je reprezentacija Srbije stigla do bronze na Olimpijskim igrama zato što su svi igrači koje je Svetislav Pešić odveo u Pariz razumeli svoje uloge. ‘Orlovi’ su se, posle propuštenih… »

Vesti dana »