Povezane vesti
Mesarović: Aktivno radimo na primeni Sporazuma sa Kinom
Politika 07.09.2024
SJAMEN - Ministarka privrede Adrijana Mesarović predstavila je u Kini u gradu Sjamen privredni i poslovni ambijent Srbije i sve aspekte strateškog planiranja budućnosti, ali i činjenicu da je Srbija izlog kada su u pitanju kineske kompanije na… »
Srbija na 24. Međunarodnom sajmu investicija i trgovine u Kini
Biznis.rs 07.09.2024
učesnici iz više od 100 zemalja. Ministarka privrede Adrijana Mesarović predstavila je u Kini u gradu Sjamen privredni i poslovni ambijent Srbije i sve aspekte strateškog planiranja budućnosti, ali i činjenicu da je Srbija izlog kada su u pitanju… »
Ministarka Mesarović na međunarodnom panelu u Kini: "Predstavila sam osnove privrednog razvoja Srbije"
Telegraf 07.09.2024
Ministarka privrede u Vladi Srbije Adrijana Mesarović obratila se u uvodnom delu Međunarodnog panela o Dijalogu o globalnoj razvojnoj inicijativi, koji se održava u okviru jednog od najvećih svetskih sajmova investicija i trgovine, 24. CIFIT- a, u… »
Mesarović: Aktivno radimo na primeni Sporazuma sa Kinom
RTV 07.09.2024
SJAMEN - Ministarka privrede Adrijana Mesarović predstavila je danas u Kini u gradu Sjamen privredni i poslovni ambijent Srbije i sve aspekte strateškog planiranja budućnosti, ali i činjenicu da je Srbija izlog kada su u pitanju kineske kompanije na… »
Vesti dana »

„Znanje nije roba“: Studenti i profesori danas brane univerzitet ispred Vlade
In medija pre 8 minutajoš 15 povezanih

RHMZ izdao hitno upozorenje: Crveni meteoalarm u delovima Srbije, moguće nepogode
Naissus info pre 43 minutajoš 38 povezanih

Miloš Janković: Zaštitnik građana treba da pokrene postupak u vezi sa prebijanjem pritvorenog aktiviste
Novi magazin pre 1 satjoš 5 povezanih

Trampova administracija ukida Harvardu dozvolu za prijem stranih studenata
Serbian News Media pre 1 satjoš 13 povezanih