Povezane vesti

"Putin neće uspeti!" Zajednička poruka šefova CIA i britanske obaveštajne službe "Podrška Ukrajini važnija nego ikad"

"Putin neće uspeti!" Zajednička poruka šefova CIA i britanske obaveštajne službe "Podrška Ukrajini važnija nego ikad"

Kurir pre 12 dana
Čelnici američke CIA i britanske obaveštajne službe MI6 poručili su u zajedničkom tekstu za Financial Times da je nastavak politike podrške ukrajinskoj borbi protiv Rusije važniji nego ikad. Vilijam Berns (CIA) i Ričard Mur (MI6) naveli su da… »
CIA i MI6 zajedno saopštili da rade na uspostavljanju mira u Gazi

CIA i MI6 zajedno saopštili da rade na uspostavljanju mira u Gazi

Slobodna Evropa pre 12 dana
Šefovi američke CIA i britanske MI6 zajednički su saopštili da te obaveštajne agencije neprekidno rade na prekidu vatre u Pojasu Gaze i traže rešenje za uspostavljanje mira. Vilijam Berns, direktor Centralne obaveštajne agencije CIA, i Ričard… »
Sastanak šefova CIA i MI6 u Londonu: Pojas Gaze glavna tema

Sastanak šefova CIA i MI6 u Londonu: Pojas Gaze glavna tema

B92 pre 11 dana
Direktor američke Centralne obaveštajne agencije (CIA) Vilijam Berns i šef britanske obaveštajne službe MI6 Ričard Mur razgovarali su danas u Londonu o prekidu vatre u Pojasu Gaze. Berns je rekao da se nada da će u narednim danima imati… »
Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

Politika pre 11 dana
VAŠINGTON - Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor, danas su poručili da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija nego ikad, obećavši da će nastaviti saradnju… »
Šefovi CIA i MI6 razgovarali u Londonu o prekidu vatre u Pojasu Gaze

Šefovi CIA i MI6 razgovarali u Londonu o prekidu vatre u Pojasu Gaze

Insajder pre 11 dana
Direktor američke Centralne obaveštajne agencije (CIA) Vilijam Berns i šef britanske obaveštajne službe MI6 Ričard Mur razgovarali su u subotu 7. septembra u Londonu o prekidu vatre u Pojasu Gaze. Berns je rekao da se nada da će u narednim danima… »
Šefovi CIA i MI6 u zajedničkoj izjavi pozvali na mir u Gazi

Šefovi CIA i MI6 u zajedničkoj izjavi pozvali na mir u Gazi

Radio 021 pre 11 dana
Šefovi američke i britanske obaveštajne agencije su u retkoj izjavi te vrste, uz to i zajedničkoj, rekli da "neprekidno rade" na prekidu vatre u Gazi i da traže mir. Direktor agencije CIA Vilijam Berns i šef britanske spoljne službe MI6 Ričard Mur… »
CIA i MI6: Amerika i Velika Britanije u „pretnji bez presedana” od Rusije

CIA i MI6: Amerika i Velika Britanije u „pretnji bez presedana” od Rusije

Politika pre 11 dana
Direktor američke CIA Bil Berns i šef britanske spoljne obaveštajne službe MI6 Ričard Mur u zajedničkom članku za „Fajnenšel tajms“ saopštili su da se SAD i Velika Britanija suočavaju sa „pretnjama bez presedana“ koje navodno dolaze od… »
Koje obaveštajne službe rade na uspostavljanju mira u Gazi?

Koje obaveštajne službe rade na uspostavljanju mira u Gazi?

Danas pre 11 dana
Šefovi američke CIA i britanske MI6 zajednički su saopštili da te obaveštajne agencije neprekidno rade na prekidu vatre u Pojasu Gaze i traže rešenje za uspostavljanje mira. Vilijam Berns, direktor Centralne obaveštajne agencije CIA, i Ričard… »
Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Danas pre 11 dana
Šefovi američke i britanske obaveštajne agencije su danas u retkoj izjavi te vrste, uz to i zajedničkoj, rekli da „neprekidno rade“ na prekidu vatre u Gazi i da traže mir. Direktor agencije CIA Vilijam Berns (William Burns) i šef britanske… »
Šta šefovi CIA i MI6 misle o Gazi i Ukrajini

Šta šefovi CIA i MI6 misle o Gazi i Ukrajini

NIN pre 11 dana
Šefovi američke i britanske obaveštajne agencije su danas u retkoj izjavi te vrste, uz to i zajedničkoj, rekli da "neprekidno rade" na prekidu vatre u Gazi i da traže mir. Direktor agencije CIA Vilijam Berns i šef britanske spoljne službe MI6… »
Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Novi magazin pre 11 dana
Šefovi američke i britanske obaveštajne agencije su danas u retkoj izjavi te vrste, uz to i zajedničkoj, rekli da "neprekidno rade" na prekidu vatre u Gazi i da traže mir. Direktor agencije CIA Vilijam Berns (William Burns) i šef britanske spoljne… »
Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Beta pre 11 dana
Šefovi američke i britanske obaveštajne agencije su danas u retkoj izjavi te vrste, uz to i zajedničkoj, rekli da "neprekidno rade" na prekidu vatre u Gazi i da traže mir. Direktor agencije CIA Vilijam Berns (William Burns) i šef britanske spoljne… »
Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

N1 Info pre 11 dana
Šefovi američke i britanske obaveštajne agencije su u retkoj izjavi te vrste, uz to i zajedničkoj, rekli da "neprekidno rade" na prekidu vatre u Gazi i da traže mir. Direktor agencije CIA Vilijam Berns i šef britanske spoljne službe MI6 Ričard Mur… »
Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Šefovi CIA i MI6 u retkoj zajedničkoj izjavi apelovali na mir u Gazi

Radio sto plus pre 11 dana
Direktor agencije CIA Vilijam Berns (William Burns) i šef britanske spoljne službe MI6 Ričard Mur (Richard Moore) rekli su da njihove agencije “koriste naše obaveštajne kanale da bi snažno podstakle obuzdavanje (rata) i deeskalaciju”. U članku… »
Šefovi CIA i MI6: "Podrška Ukrajini važnija nego ikad, Putin neće uspeti"

Šefovi CIA i MI6: "Podrška Ukrajini važnija nego ikad, Putin neće uspeti"

Blic pre 11 dana
Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor, danas su poručili da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija nego ikad, obećavši da će nastaviti saradnju na ovom… »
Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

B92 pre 11 dana
Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor, danas su poručili da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija nego ikad, obećavši da će nastaviti saradnju na ovom… »
Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

Insajder pre 11 dana
Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor poručili su da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija nego ikad, obećavši da će nastaviti saradnju na ovom polju. Oni… »
Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad

RTV pre 11 dana
VAŠINGTON - Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor, danas su poručili da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija nego ikad, obećavši da će nastaviti saradnju… »
CIA i MI-6 objavili zajednički članak: Pomoć Ukrajini nikad važnija

CIA i MI-6 objavili zajednički članak: Pomoć Ukrajini nikad važnija

Pravda pre 11 dana
Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor, danas su poručili da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija nego ikad, obećavši da će nastaviti saradnju na ovom… »
Šefovi CIA i MI6 uputili veoma jasnu poruku o Ukrajini

Šefovi CIA i MI6 uputili veoma jasnu poruku o Ukrajini

Telegraf pre 11 dana
Šefovi CIA i MI6: Podrška Ukrajini važnija nego ikad. Šefovi CIA i britanske Tajne obaveštajne službe (MI6), Vilijam Berns i Ričard Mor, danas su poručili da je ''održavanje kursa'' kada je u pitanju podrška Ukrajini u ovom trenutku važnija… »

Vesti dana »