Povezane vesti

Ceo Zagreb zviždao Divcu zbog hrvatske zastave: Vlade se oglasio nakon meča u Draženovu čast!

Ceo Zagreb zviždao Divcu zbog hrvatske zastave: Vlade se oglasio nakon meča u Draženovu čast!

Mondo pre 11 dana
Vlade Divac posle zvižduka u Hrvatskoj otkrio šta je bilo najbitnije za njega. Nekadašnji srpski košarkaš Vlade Divac bio je jedan od specijalnih gostiju na memorijalnom meču u Zagrebu, koji su Aco Petrović i njegova porodica organizovali u čast… »
Dobio zvižduke Hrvata, pa ispao pravi gospodin: Evo šta je poručio Divac nakon neprijatnosti u Zagrebu! (video)

Dobio zvižduke Hrvata, pa ispao pravi gospodin: Evo šta je poručio Divac nakon neprijatnosti u Zagrebu! (video)

Hot sport pre 11 dana
„Voditelj mi je dao mikrofon i nisam mogao da odbijem“ Vlade Divac, član košarkaške Kuće slavnih u Springfildu, obratio se na događaju povodom 60 godina od rođenja prerano preminulog Dražena Petrovića. Nažalost, tokom njegovog obraćanja… »
Divac o zvižducima u Zagrebu: Nije bilo u planu da govorim

Divac o zvižducima u Zagrebu: Nije bilo u planu da govorim

Sport klub pre 11 dana
Član košarkaške Kuće slavnih u Springfildu Vlade Divac obratio se na događaju u čast 60 godina od rođenja prerano stradalog Dražena Petrovića. Zagrebačka publika reagovala je zvižducima. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu… »
Vlade Divac se oglasio nakon što je dočekan zvižducima u Zagrebu: Nije trebalo da govorim, voditelj mi je neplanirano dao…

Vlade Divac se oglasio nakon što je dočekan zvižducima u Zagrebu: Nije trebalo da govorim, voditelj mi je neplanirano dao…

Danas pre 11 dana
Vlade Divac, član košarkaške „Kuće slavnih“, oglasio se nakon što ga je publika u Zagrebu dočekala zvižducima na memorijalnoj utakmici odigranoj u čast 60 godina od rođenja Dražena Petrovića. „Prema scenariju uopšte nije trebalo ja da… »
Hrvati zviždali Divcu: "Nije trebalo da govorim"

Hrvati zviždali Divcu: "Nije trebalo da govorim"

B92 pre 11 dana
Vlade Divac se oglasio nakon što je izviždan u Zagrebu na memorijalnoj košarkaškoj utakmici. Utakmica u Zagrebu organizovana je u čast pokojnom Draženu Petroviću u godini kada je trebalo da napuni 60 godina... Okupili su se brojni velikani košarke… »

Vesti dana »