Povezane vesti

"Nema Novaka, Rafe, ni Federera, mogu da uzmem titulu"

"Nema Novaka, Rafe, ni Federera, mogu da uzmem titulu"

B92 pre 12 dana
Benoa Majlin, poznati francuski novinar, smatra da je došlo do smene generacija u tenisu. Janik Siner i Karlos Alkaras osvojili su tri grend slema od početka sezone, a Italijan ima šansu da pored Australijan opena osvoji u nedelju i US Open. Igraće za… »
Ostavio italijane na cedilu: Janik Siner se povukao sa Dejvis kupa

Ostavio italijane na cedilu: Janik Siner se povukao sa Dejvis kupa

Večernje novosti pre 12 dana
Prvi teniser sveta, Janik Siner, neće igrati naredne nedelje na kvalifikacionom turniru Dejvis kupa u Valensiji. FOTO: AP/Tanjug Ovako se nešto moglo i očekivati, italijanski teniser, janik Siner u nedelju od 20 časova igrati za drugu grend slem… »
Italijani bez Sinera u Dejvis kupu

Italijani bez Sinera u Dejvis kupu

B92 pre 12 dana
Janik Siner, prvi teniser sveta, neće igrati naredne nedelje na kvalifikacionom turniru Dejvis kupa u Valensiji. Tako nešto se i moglo očekivati s obzirom na to da će Italijan u nedelju od 20 časova igrati za drugu grend slem titulu u karijeri i prvu… »
"Ovo će me baš boleti": Tijafo razočaran posle poraza u polufinalu Ju-Es opena

"Ovo će me baš boleti": Tijafo razočaran posle poraza u polufinalu Ju-Es opena

Večernje novosti pre 12 dana
Američki teniski meč u polufinalu Ju-Es opena pripao je Tejloru Fricu, koji je posle velike drame, pet setova i skoro tri i po sata tenisa savladao Frensisa Tijafoa, koji veruje da je uprkos porazu bio bolji rival na terenu. FOTO: EPA-EFE/JUSTIN LANE… »
Fric ne zazire od Sinera: "Izaći ću na teren i pobediti"

Fric ne zazire od Sinera: "Izaći ću na teren i pobediti"

Sportske.net pre 12 dana
Malo ko je očekivao da ćemo u finalu US opena gledati duel između Janika Sinera i Tejlora Frica, ali to će se desiti sutra uveče. Italijan Siner je prvi reket sveta, ali je u Njujork stigao uzdrman doping aferom. Ipak, uspeo je da prevaziće pompu… »
"Izlazim na teren da ga pobedim": Amerikanac zapretio Sineru (video)

"Izlazim na teren da ga pobedim": Amerikanac zapretio Sineru (video)

Večernje novosti pre 12 dana
Američki teniser, Tejlor Fric plasirao se u finale Ju-Es opena pobedom nad zemljakom Frensisom Tijafoom u pet setova. FOTO: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Fric je do svog prvog grend slem finala stigao posle duge i mukotrpne borbe u tri sata i 20 minuta tenisa… »
Fric preti Sineru: "Izaći ću na teren i pobediti!"

Fric preti Sineru: "Izaći ću na teren i pobediti!"

B92 pre 12 dana
Tejlor Fric veruje da može da pobedi Janika Sinera u finalu US opena. Fric se pobedom protiv Tijafoa plasirao u svoje prvo Grend slem finale, a protivnik u nedelju će mu biti prvi teniser sveta, Janik Siner. To će biti treći međusobni duel Amerikanca… »
„Ugasio sam se kao Alkaraz protiv Novaka – baš mi je teško, ovo će me boleti“

„Ugasio sam se kao Alkaraz protiv Novaka – baš mi je teško, ovo će me boleti“

Nova pre 12 dana
: Frensis Tijafo, američki teniser, izgubio je u polufinalu Us Opena od Tejlora Frica sa 3:2, iako je prethodno imao vođstvo od 1:2 u setovima. Njihov meč trajao je skoro tri i po sata, a Tijafo je fizički „pao“ u odlučujuća dva seta, pogotovo… »
"Kao Alkaras protiv Novaka na onom Rolan Garosu" VIDEO

"Kao Alkaras protiv Novaka na onom Rolan Garosu" VIDEO

B92 pre 12 dana
Američki teniser Frensis Tijafo prokomentarisao je poraz od Tejlora Frica u polufinalu US opena. Tijafo nije uspeo da se plasira u svoje prvo Grend slem finale jer je posle pet setova poražen od sunarodnika. On je prethodno vodio 2-1 u setovima i, kako… »

Vesti dana »