Povezane vesti

"Crnogorac sam, pričam srpskim jezikom": Jakov Milatović govorio o jezičkoj polemici sa Vučićem u Pragu (video)

"Crnogorac sam, pričam srpskim jezikom": Jakov Milatović govorio o jezičkoj polemici sa Vučićem u Pragu (video)

Blic pre 11 dana
Jakov Milatović, predsednik Crne Gore je, kako kaže, Crnogorac koji priča srpskim jezikom. On je tako objasnio sv gledaocima jedne televizije svoju izjavu od pre nekoliko dana u Pragu, gde je sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, na kratko… »
Milatović o polemici sa Vučićem u Pragu: Crnogorac sam i govorim srpskim jezikom VIDEO

Milatović o polemici sa Vučićem u Pragu: Crnogorac sam i govorim srpskim jezikom VIDEO

B92 pre 11 dana
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović kaže da je Crnogorac koji priča srpskim jezikom. On je tako objasnio svoju izjavu od pre nekoliko dana u Pragu, gde je sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, na kratko polemisao i oko jezika. "Ja mislim da… »
Milatović: Crnogorac sam, pričam srpskim jezikom

Milatović: Crnogorac sam, pričam srpskim jezikom

NIN pre 11 dana
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da se izjašnjava kao Crnogorac koji priča srpskim jezikom. "Cela Crna Gora to zna, moje nacionalno opredjeljenje je Crnogorac i pričam srpskim jezikom. Ne smatram, sa druge strane, da ljudi koji govore… »

Vesti dana »