Povezane vesti

Orban kritikuje Evropsku uniju – to nije naš rat

Orban kritikuje Evropsku uniju – to nije naš rat

Politika pre 12 dana
Mađarski premijer Viktor Orban rekao je da Evropskoj uniji nije u interesu da se pridržava stava Ukrajine, štaviše, pristup koji je odabrala EU sve više uvlači evropske zemlje u sukob. „Ja kritikujem evropsku politiku jer, umesto da sledimo svoje… »
To nije naš rat, Rusija nije pretnja! Viktor Orban: Evropskoj uniji nije u interesu da se dublje uvlači u sukob

To nije naš rat, Rusija nije pretnja! Viktor Orban: Evropskoj uniji nije u interesu da se dublje uvlači u sukob

Kurir pre 11 dana
Mađarski premijer Viktor Orban rekao je da Evropskoj uniji nije u interesu da se pridržava stava Ukrajine, štaviše, pristup koji je odabrala EU sve više uvlači evropske zemlje u sukob. - Ja kritikujem evropsku politiku jer, umesto da sledimo svoje… »
Orban se obrušio na brisel zbog proruske pozocije: To nije naš rat, Rusija nije pretnja

Orban se obrušio na brisel zbog proruske pozocije: To nije naš rat, Rusija nije pretnja

Pravda pre 11 dana
Mađarski premijer Viktor Orban rekao je da Evropskoj uniji nije u interesu da se pridržava stava Ukrajine, štaviše, pristup koji je odabrala EU sve više uvlači evropske zemlje u sukob. „Ja kritikujem evropsku politiku jer, umesto da sledimo svoje… »
Orban "resetovao" EU: To nije naš rat

Orban "resetovao" EU: To nije naš rat

B92 pre 11 dana
Mađarski premijer Viktor Orban rekao je da Evropskoj uniji nije u interesu da se pridržava stava Ukrajine, štaviše, pristup koji je odabrala EU sve više uvlači evropske zemlje u sukob. "Ja kritikujem evropsku politiku jer, umesto da sledimo svoje… »

Vesti dana »