Povezane vesti

Saldanja pričao kako su ga pokrali u Srbiji

Saldanja pričao kako su ga pokrali u Srbiji

Sportski žurnal pre 12 dana
Smatram da sam postigao 18 golova u Partizanu u prvenstvu prošle sezone – istakao je Brazilac. Mateus Saldanja, doskorašnji golgeter crno-belih i novi fudbaler Ferencavoraša, prošle sezone podelio je zlatnu kopačku Super lige sa Milošem… »
Saldanja nezadovoljan prošlom sezonom: Smatram da sam postigao 18 golova

Saldanja nezadovoljan prošlom sezonom: Smatram da sam postigao 18 golova

Euronews pre 11 dana
Otišao je Mateus Saldanja iz Partizanau u Ferencvaroš i ostavio klub u vrlo neugodnoj poziciji, ali i najuspešniju sezonu svoje karijere iza sebe. Brazilac je sa 17 golova u domaćem prvenstvu dobio priznanje najboljeg strelca Mozzart bet Superlige… »
Saldanja smatra da je pokraden u Srbiji

Saldanja smatra da je pokraden u Srbiji

B92 pre 11 dana
Bivši napadač Partizana Mateus Saldanja pre nekoliko dana je napustio Humsku ulicu i prešao u mađarski Ferencvaroš. U crno-belom dresu je ostavio zapažen trag, ali za jednom stvari najviše žali. Naime, Brazilac je medijima u komšiluku ispričao… »
Otišao iz Partizana, pa otvorio dušu: Saldanja otkrio kako su ga pokrali u Srbiji

Otišao iz Partizana, pa otvorio dušu: Saldanja otkrio kako su ga pokrali u Srbiji

Večernje novosti pre 11 dana
BRAZILSKI fudbaler Mateus Saldanja preselio se iz Partizana u mađarski Ferenvaroš, a tamošnjim medijima govorio je i o crno-belima. M. Vukadinović Za njega je bilo mnogo ponuda tokom zime i leta, pošto je imao odličnu sezonu, u kojoj je u Superligi… »

Vesti dana »