Povezane vesti

Prva grupa učesnika stiže u belu kuću! Nova sezona Elite 8 trajaće 10 meseci, a voditelj najavio veliko iznenađenje!

Prva grupa učesnika stiže u belu kuću! Nova sezona Elite 8 trajaće 10 meseci, a voditelj najavio veliko iznenađenje!

Alo pre 13 dana
Nova sezona će trajati kao i prtehodne, čak 10 meseci, a takmiačri će se kao i prošle sezone boriti za glavnu nagradu od 100.000 evra. Elita 8, nova sezona najgledanijeg rijaliti šou programa na našim prostorima je upravo počela. Prvih deset… »
"JA SAM DETE IZ EPRUVETE" Ko je zapravo Jovan koji je ušao u Elitu? Zlatin i Pejin sin emitovao intimni snimak uživo na…

"JA SAM DETE IZ EPRUVETE" Ko je zapravo Jovan koji je ušao u Elitu? Zlatin i Pejin sin emitovao intimni snimak uživo na…

Kurir pre 12 dana
Večeras počinje rijaliti "Elita", a ulazak će trajati dva dana zbog velikog broja učesnika - večeras i sutra, dok je početak rijaliti "Farme" najavljen za kraj septembra, a ova dva formata biće povezana. Ulazak u "Elitu 8" će trajati dva dana, a… »
Jelena Ilić Marinković se izlanula usred emisije! Otkrila strogo čuvanu tajnu, voditeljka je opomenula

Jelena Ilić Marinković se izlanula usred emisije! Otkrila strogo čuvanu tajnu, voditeljka je opomenula

Alo pre 12 dana
Šok. Elita 8, nova sezona najgledanijeg rijaliti šou programa na našim prostorima je počela večeras. Ulazak će trajati dva dana, a učesnici koji ispadnu imaju šansu za povratak kroz "Farmu", koja startuje krajem septembra. Jelena Ilić Marinković… »
"Ja sam dete iz epruvete!" Sin Zlate Petrović ušao u Elitu: Batalio posao u butiku i iznenadio javnost

"Ja sam dete iz epruvete!" Sin Zlate Petrović ušao u Elitu: Batalio posao u butiku i iznenadio javnost

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Sin voditelja Zorana Pejića Peje i pevačice Zlate Petrović, Jovan Pejić, novi je učesnik "Elite 8". Mnoge je iznenadilo što se naslednik poznatih roditelja odlučio za ovaj životni put, te svi čekaju da vide kako će se snaći pod… »

Vesti dana »