Povezane vesti

Vučić se oglasio posle ponoći: Ni momci iz Kobri, ni Zlatibor, ni ja nismo ništa jeli, vratili se u kasarnu, pa da…

Vučić se oglasio posle ponoći: Ni momci iz Kobri, ni Zlatibor, ni ja nismo ništa jeli, vratili se u kasarnu, pa da…

Kurir pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u subotu osam sati sa građanima u Ljuboviji posle čega se vratio u kasarnu gde boravi poslednjih dana, odakle se i oglasio posle ponoći. "Prošla je ponoć. Ni momci iz Kobri, ni Zlatibor, ni ja nismo… »
Vučić posle razgovora sa građanima objavio sliku iz kasarne: Prošla je ponoć... FOTO

Vučić posle razgovora sa građanima objavio sliku iz kasarne: Prošla je ponoć... FOTO

B92 pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon razgovora sa narodom u Ljuboviji koji je trajao punih osam sati vratio se u kasarnu u Loznici. "Prošla je ponoć. Ni momci iz Kobri, ni Zlatibor, ni ja nismo ništa jeli. Vratili se u kasarnu, pa da nadoknadimo… »
Prošla je ponoć, nismo ništa jeli, vratili se u kasarnu, pa da nadoknadimo propušteno: Oglasio se Vučić

Prošla je ponoć, nismo ništa jeli, vratili se u kasarnu, pa da nadoknadimo propušteno: Oglasio se Vučić

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Prošla je ponoć. Ni momci iz Kobri, ni Zlatibor, ni ja nismo ništa jeli. Vratili se u kasarnu, pa da nadoknadimo propušteno. Potom, povečerje, doduše kasno..... Ovako se predsenik Aleksandar Vučić oglasio nakon osam sati razgovora… »

Vesti dana »