Povezane vesti

Elita samo što je počela, a već pao prvi poljubac! Sara i Marko razmenjivali nežnosti, nisu se odvajali

Elita samo što je počela, a već pao prvi poljubac! Sara i Marko razmenjivali nežnosti, nisu se odvajali

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Nova sezona rijalitija Elita počela je sinoć, 7. septembra. U Beluku kuću u Šimanovcima ušlo je 50 takmičara, a još njih se očekuje večeras. Noć nakon ulaska skoro svi učesnici su odmarali i spavali, ali mlada Sara Stijović i… »
Intimne scene u Eliti već prvog dana Mislili da ih niko ne vidi, pa se dohvatili, sve puca od strasti

Intimne scene u Eliti već prvog dana Mislili da ih niko ne vidi, pa se dohvatili, sve puca od strasti

Alo pre 11 dana
Novi učesnik iskoristio trenutak. Učesnici Elite 8, Sara Stijović i Marko Zec, već prvog dana krenuli su da se muvaju i ogovaraju cimere. Marko je počeo da ispituje Saru o njenim tetovažama, te je iskoristio priliku da je uhvati za nogu. Printsc… »
"Bio sam sa dve devojke U karantinu" Marko Zec najavio haos: Uroš Stanić je pokušao da me muva!

"Bio sam sa dve devojke U karantinu" Marko Zec najavio haos: Uroš Stanić je pokušao da me muva!

Alo pre 11 dana
Ovaj kršni Crnogorac već je krenuo da pravi haos. Marko Zec, učesnik prve sezone rijalitija, odlučio je da ponovo testira sreću u Eliti 8. Ovaj kršni Crnogorac već je krenuo da pravi haos, ulazeći u ljubavne odnose sa dve devojke u karantinu, iako… »
Bio sa 2 devojke u karantinu, Uroš ga napao da je gej! Kršni Crnogorac već pravi haos: Elektra Elite me platila…

Bio sa 2 devojke u karantinu, Uroš ga napao da je gej! Kršni Crnogorac već pravi haos: Elektra Elite me platila…

Kurir pre 11 dana
Marko Zec, kojeg je auditorijum imao prilike da upozna u prvoj sezoni rijalitija gde se nije dugo zadržao, rešio je da ponovo okuša sreću u Eliti 8. Kršni Crnogorac već je krenuo da pravi haos, te je u karantinu ušao u odnose sa dve devojke, a… »

Vesti dana »