Povezane vesti

Mika Stojsavljević najbolja u Njujorku

Mika Stojsavljević najbolja u Njujorku

Sportski žurnal pre 10 dana
Britanka srpskih korena pobedila na juniorskom Ju-Es openu. Mika Stojsavljević - Britanka srpskih korena postala je šampionka juniorskog Ju-Es opena. Igra pod zastavom Velike Britanije, živi u Londonu, a otac joj je Srbin, dok majka Poljakinja… »
Britanka srpskog porekla osvojila Ju-Es open za juniorke

Britanka srpskog porekla osvojila Ju-Es open za juniorke

Politika pre 10 dana
Mlada teniserka Mika Stojsavljević (15) osvojila je titulu na Ju-Es openu u juniorskoj konkurenciji. Iako nastupa pod zastavom Velike Britanije javnosti u Srbiji je zanimljiva jer ima naše korene. Mika, kojoj je otac Srbin iz Hrvatske, igra sa… »
Ceo svet čuo za ćerku Srbina iz Velike Popine: Ima samo 15 godina, ali njeno vreme je već došlo

Ceo svet čuo za ćerku Srbina iz Velike Popine: Ima samo 15 godina, ali njeno vreme je već došlo

Mondo pre 10 dana
Mika Stojsavljević, britanska teniserka srpskih korena, osvojila je US Open u juniorskoj konkurenciji. Britanska teniserka srpskog porekla, Mika Stojsavljević (15) osvojila je juniorski US Open i skrenula na sebe pažnju celog sveta. Ćerka Srbina iz… »
Srpkinja osvojila US Open: Otac joj Srbin iz Hrvatske, ali je ipak izabrala da brani boje druge zemlje!

Srpkinja osvojila US Open: Otac joj Srbin iz Hrvatske, ali je ipak izabrala da brani boje druge zemlje!

Hot sport pre 10 dana
Ceo život provela je u Londonu, pa je i odlučila da igra pod njihovom zastavom. Mika Stojsavljević, mlada teniserka srpskog porekla koja nastupa za Veliku Britaniju, osvojila je US Open u juniorskoj konkurenciji pobedivši Japanku Vakanou Sonobe sa 2:0… »
Mika Stojsavljević, nova šampionka US opena: Ja sam “pola” Srpkinja, uzor mi je Đoković

Mika Stojsavljević, nova šampionka US opena: Ja sam “pola” Srpkinja, uzor mi je Đoković

Vesti online pre 10 dana
Mika Stojsavljević je nova heroina u Velikoj Britaniji. Posle 15 godina čekanja, ova 15-godišnjakinja je Britancima donela titulu na US openu u juniorskoj konkurenciji (Heder Votson slavila je 2009). U finalu je pobedila Japanku Vakanu Sonobe i tako… »
Mika Stojsavljević najbolja juniorka Ju-Es opena

Mika Stojsavljević najbolja juniorka Ju-Es opena

Sport klub pre 10 dana
Jedan šampion Ju-Es opena ipak govori srpski. Mika Stojsavljević je osvojila pehar na Flašing Medouzu u juniorskoj konkurenciji za britanski tenis, ali joj je otac Srbin. Rođen je u Velikoj Popini u Lici u Hrvatskoj, a majka joj je Poljakinja. Živi u… »
Reč juniorske šampionke: Idoli su mi Đoković i Šarapova

Reč juniorske šampionke: Idoli su mi Đoković i Šarapova

Sport klub pre 10 dana
Novopečena juniorska šampionka US Opena je Mika Stojsavljević koja još nema ni 16 godina i reprezentuje Veliku Britaniju. Ipak, ističe srpske korene. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Činjenicu da je polu Srpkinja naglasila je… »
Srpkinja u koju se uzdaju Englezi - ko je šampionka US opena?

Srpkinja u koju se uzdaju Englezi - ko je šampionka US opena?

B92 pre 10 dana
Velika Britanija dobila je prvu šampionku US opena u juniorskoj konkurenciji posle 15 godina i Heder Votson. Radost Ostrvljanima donela je Mika Stojsavljević, 15-godišnjakinja rođena u Londonu. Otac joj je Srbin, iz mesta Velika Popina, koje se nalazi… »
Šampionka juniorskog Ju-Es opena oduševljena Novakom: "Đoković mi je idol, ja sam 'pola' Srpkinja, cela moja porodica ga…

Šampionka juniorskog Ju-Es opena oduševljena Novakom: "Đoković mi je idol, ja sam 'pola' Srpkinja, cela moja porodica ga…

Večernje novosti pre 10 dana
TITULU kod juniorki na Ju-Es openu osvojila je teniserka iz Velike Britanije Mika Stojsavljević koja je nakon trofeja govorila i ko su joj idoli. FOTO: Profimedia Naravno da je to Novak Đoković, pošto je otac talentovane 15-godišnjakinje Srbin i… »
Šampionka US opena: "Đoković mi je idol, ja sam polu-Srpkinja"

Šampionka US opena: "Đoković mi je idol, ja sam polu-Srpkinja"

B92 pre 10 dana
Britanska teniserka srpskog porekla, Mika Stojsavljević (14), označila je Novaka Đokovića, kao jednog od svojih idola. Stojsavljevićeva je slavila na juniorskom US openu protiv Vakane Sonobe sa 6:4, 6:4. Upitana je odmah i ko su joj uzori. "Verovatno… »
Srpkinja osvojila Ameriku, pa pomenula Novaka: Đoković je idol grend slem šampionke!

Srpkinja osvojila Ameriku, pa pomenula Novaka: Đoković je idol grend slem šampionke!

Mondo pre 10 dana
Novak Đoković je idol mlade teniserke Mike Stojsavljević. Grend slem titulu na US openu u ženskoj konkurenciji osvojila je beloruska teniserka Arina Sabalenka, ali je u Srbiji još jače odjeknula vest o juniorskoj šampionki poslednjeg velikog… »

Vesti dana »