Povezane vesti

Veliko srce sabalenke: Zbog ovoga je veći deo njenog tima "istetovirao" tigra (video)

Veliko srce sabalenke: Zbog ovoga je veći deo njenog tima "istetovirao" tigra (video)

Večernje novosti pre 10 dana
Beloruska teniserka, Arina Sabalenka osvojila je pehar na Ju-Es openu, pošto je u finalu savladala američku teniserku, Džesiku Pegulu rezultatom 2:0, po setovima 7:5, 7:5. FOTO: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Poznato je da teniserka iz Minska obožava… »
Sabalenka o tetovaži tigra na glavi trenera: Da je stavio niže... VIDEO

Sabalenka o tetovaži tigra na glavi trenera: Da je stavio niže... VIDEO

B92 pre 10 dana
Arina Sabalenka je objasnila odakle tetovaža tigra na glavi njenog trenera Džejsona Stejsija. Beloruskinja je osvojila prvi grend slem trofej u Njujorku, pobedom nad Džesikom Pegulom, 7:5, 7:5. Poznato je da teniserka iz Minska obožava tigrove i posle… »
Najluđa teniska tetovaža ikada: Arina osvojila US open, ali svi pričaju o njenom treneru!

Najluđa teniska tetovaža ikada: Arina osvojila US open, ali svi pričaju o njenom treneru!

Mondo pre 10 dana
Arina Sabalenka morala da reaguje na konferenciji nakon što je ceo svet video tigra na glavi njenog trenera. Beloruskinja Arina Sabalenka osvojila je grend slem titulu u Njujorku, ali je šou ukrao jedan od njenih trenera! Džejson Stejsi bio je veoma… »
Pogledajte tetovažu na glavi trenera Sabalenke: "Na ručku mi je pokazao, šta je sledeće, ljubičasta frizura?"

Pogledajte tetovažu na glavi trenera Sabalenke: "Na ručku mi je pokazao, šta je sledeće, ljubičasta frizura?"

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Kondicioni trener Arine Sabalenke, Džejson Stejsi, tetovirao je tigra na glavi, a pitanje na pobedničkoj konferenciji US Opena o tome je nasmejalo Beloruskinju. - Nije privremena, stalna je! Iskreno, zaboravila sam to. Ima ta jedna… »

Vesti dana »