Povezane vesti

Najčešći kupci knjige Adolfa Hitlera su mladi: Treba li zabraniti štampanje „knjige zla”?

Najčešći kupci knjige Adolfa Hitlera su mladi: Treba li zabraniti štampanje „knjige zla”?

Vreme pre 10 dana
Knjiga „Majn kampf” (Moja borba) Adolfa Hitlera i danas se prodaje u oko hiljadu primeraka, a najčešći kupci su mladi između 15 i 20 godina. Dilema o zabrani štampanja ove „knjige zla” i danas je aktuelna. Ivan Ivanji je pisao ranije da je… »
Hitlerov "Majn kampf" u Srbiji u slobodnoj prodaji, kupuju ga mahom mladići: Treba li ga zabraniti?

Hitlerov "Majn kampf" u Srbiji u slobodnoj prodaji, kupuju ga mahom mladići: Treba li ga zabraniti?

Radio 021 pre 10 dana
Knjiga "Majn kampf" (Moja borba), antisemitsko delo i politički manifest Adolfa Hitlera, slobodno se prodaje u Srbiji - ima je u velikom broju knjižara, štampaju je dve izdavačke kuće. Godišnje se, kažu izdavači, proda oko hiljadu primeraka, a… »
Treba li zabraniti širenje Hitlerove knjige "Majn kampf": U Srbiji se slobodno prodaje, najmlađi kupci imaju tek 15 godina

Treba li zabraniti širenje Hitlerove knjige "Majn kampf": U Srbiji se slobodno prodaje, najmlađi kupci imaju tek 15 godina

Insajder pre 10 dana
Knjiga "Majn kampf" (Moja borba), antisemitsko delo i politički manifest nacističkog vođe Adolfa Hitlera, slobodno se prodaje u Srbiji – ima je u velikom broju knjižara, štampaju je dve izdavačke kuće, godišnje se, kažu izdavači, proda oko… »

Vesti dana »